Transport rzeczy do magazynu self storage. Kilka informacji

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z magazynu self storage przy przeprowadzce albo remoncie. To w zasadzie nic zaskakującego. Pamiętajmy o tym, że self storage to rozwiązanie stosunkowo tanie, które idealnie nadaje się do przechowywania dobytku zarówno na krótszy, jak i dłuższy okres. Jeśli zamierzacie przechować więcej rzeczy albo przedmioty wielkogabarytowe, pewnym wyzwaniem jest transport. Jak go zorganizować we właściwy sposób?

Każdy klient, który decyduje się na skorzystanie z usług self storage, otrzymuje od razu dostęp do swojej komórki lub kontenera magazynowego. O dowolnej porze dnia i nocy możecie przewieźć swoje rzeczy do magazynu samoobsługowego. Zasadniczo możecie zorganizować transport samodzielnie, skorzystać z usług zewnętrznej firmy transportowej lub z usług firmy self storage. Przynajmniej w Stokado chcemy oferować naszym klientom jak najbardziej kompleksowe usługi, dlatego też możecie zlecić nam także przewóz Waszych rzeczy.

Bardzo ważne jest, aby rzeczy do przewozu zostały odpowiednio przygotowane. Co to właściwie znaczy? Wiemy bardzo dobrze, że nasi klienci chętnie przechowują w magazynach zarówno meble, jak i delikatne przedmioty typu: sprzęty AGD, RTV, porcelanę, szkło itd. Dlatego też zadbajcie o odpowiednie zapakowanie przewożonych przedmiotów. Drobne przedmioty możecie umieścić w zbiorczych kartonach. Jeśli chcecie przewieźć do magazynu self storage przedmioty delikatne, które są wrażliwe na uszkodzenia (szkło, porcelana), każdy pojedynczy przedmiot powinien zostać owinięty folią bąbelkowa lub papierem. Co do mebli natomiast, warto na czas transportu zabezpieczyć ich kanty przed uszkodzeniem. No i oczywiście na sam czas przewozu należy zabezpieczyć przewożone meble, instrumenty muzyczne, sprzęty AGD itd. za pomocą specjalnych taśm – chodzi o to, aby się nie poruszały. Warto skorzystać z wysokiej jakości materiałów do pakowania – poza kartonami, folia stretch i bąbelkową powinniście użyć także materiałów wypełniających, które zapewnią przewożonym przedmiotom dodatkową amortyzację.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL