Magazyny self storage dla klientów indywidualnych

Pewnie każdy spotkał się z sytuacją, w której musiał zastanowić się jak właściwie zorganizować domową przestrzeń. Przechowywanie zabawek, ubrań, opon, narzędzi czy sprzętu sportowego – to problem wielu osób. Rozwiązaniem może okazać się self storage – samoobsługowe magazyny. 

Powierzchnie w obiektach Stokado Self Storage

Magazyny wewnętrzne

Magazyny zewnętrzne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych magazynów w dowolnej chwili.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Magazyny samoobsługowe dla klientów indywidualnych 

Klienci indywidualni mogą mieć dziesiątki powodów, dla których sięgną po ofertę magazynów. Zapoznajcie się z naszą ofertą i przekonacie się, dlaczego przechowywanie opon w self storage to świetny wybór

Magazyny samoobsługowe to przede wszystkim duży komfort dla klienta. Z jednej strony oszczędzasz przestrzeń w domu, z drugiej zapewniasz swoim rzeczom odpowiednie warunki, w których będą się znajdować. Sytuacji, w których magazyn samoobsługowy może się przydać, jest bardzo wiele. Możesz sięgnąć po naszą ofertę np. w czasie remontu, gdy magazyn będzie im potrzebny krótkoterminowo. Jesteśmy do dyspozycji także dla tych, którzy chcą się zdecydować na przechowywanie narzędzi czy przechowywanie nart bądź innego sprzętu sportowego i będą stale korzystali z naszych magazynów. 

Magazynowanie jest bardzo proste 

Nasza przechowywalnia rzeczy to pełen komfort dla każdego, kto szuka właściwego miejsca dla swoich przedmiotów. Niezależnie, czy będzie to przechowywanie biżuterii, czy zabawek zapewniamy doskonałe warunki. Każdy klient może polecić nam przechowanie wszystkiego, na co brakuje miejsca w domu. Do dyspozycji są magazyny o różnej powierzchni, a prezentowane wizualizacje pozwalają właściwie dobrać metraż magazynu. Każdy magazyn jest suchy i czysty, dlatego przechowywane tam rzeczy będą właściwie zabezpieczone. Nie ma obaw o ich zniszczenie ze względu na działanie wilgoci czy niskich temperatur. 

Każdy korzystający z naszych magazynów otrzymuje do nich nieograniczony dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Magazyny są dodatkowo monitorowane i wyposażone w system alarmowy, dlatego zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!