Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Legnica, Toruńska

Legnica

ul. Toruńska 7

59-220 Legnica
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Legnicy
kilka słów

Self Storage to magazyny, boxy magazynowe, skrytki czy schowki, w których możesz przechowywać najrozmaitsze rzeczy przez całą dobę. W ofercie posiadamy skrytki magazynowe, magazyny samoobsługowe i schowki do wynajęcia o różnej powierzchni. Oferujemy także elastyczny okres najmu, dzięki czemu wybierzesz magazyn do składowania rzeczy na czas odpowiadający Twoim potrzebom.

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Legnicy dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu. W naszym obiekcie przy ul. Toruńskiej 7 w Legnicy proponujemy komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od od 1m² do 30m².

Dojazd do obiektu jest możliwy transportem własnym lub autobusem linii 8. W obiekcie nie ma biura. W celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie, prosimy o kontakt telefoniczny.

Magazyny do wynajęcia Legnica – jak to działa?

Self Storage to możliwość przechowywania rzeczy w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie niezliczona ilość – w Stokado Self Storage Legnica z pewnością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Możesz wynająć zarówno małą skrytkę magazynową (na ubrania, zbiory kolekcjonerskie czy inne przedmioty), mały magazyn (np. na rower czy skuter), jak i boxy magazynowe (na meble czy inne wyposażenie mieszkania). Składowanie różnych ważnych przedmiotów, szczególnie jeśli zajmują bardzo dużo miejsca, bywa kłopotliwe. Jeśli zatem trudno Ci wygospodarować dodatkową przestrzeń w domu, biurze czy mieszkaniu, przechowalnia rzeczy w Legnicy to idealne rozwiązanie.

Przechowywalnia rzeczy Legnica – dla kogo?

Stokado oferuje magazyny do wynajęcia w Legnicy Self Storage, przeznaczone do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy, nawet tych wymagających szczególnych warunków. Nasze skrytki magazynowe przeznaczone są dla:

  • firm – boxy magazynowe to idealne rozwiązanie w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie utrzymywanie własnego magazynu często jest ekonomicznie nieuzasadnione. Self Storage Legnica stwarza możliwość wynajęcia magazynu samoobsługowego tylko w razie potrzeby, na określony czas. Stąd też boxy magazynowe w Stokado Self Storage to idealne miejsce na niewykorzystywany na bieżąco sprzęt czy narzędzia, np. pomiędzy realizacją kolejnych zleceń i kontraktów, próbki towarów, materiały promocyjne itp. Może to być także magazyn na dokumenty, na które zazwyczaj brak miejsca w firmie;
  • osób prywatnych (w tym studentów i rodzin) – borykających się z problemem nadmiaru posiadanych rzeczy i brakiem miejsca do ich przechowywania. Magazyny samoobsługowe w Legnicy będą także dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności składowania przedmiotów o większych gabarytach, które nie zmieszczą się do mieszkania czy skrytek przydomowych. Magazyny, boxy czy skrytki magazynowe do wynajęcia oferowane przez Stokado Self Storage to doskonała przechowalnia rzeczy i rozwiązanie problemów związanych z brakiem miejsca.

Self Storage Legnica – dlaczego warto skorzystać?

Jakie są najważniejsze zalety Self Storage w Legnicy?

  • Wybór miejsca na przechowywanie rzeczy w zależności od ich wielkości i ilości. Proponujemy zarówno małe magazyny do wynajęcia, jak również wynajem kontenerów magazynowych z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1m² do 30 m².
  • Umowa najmu już od 14 dni – bez żadnych zobowiązań na wynajem długoterminowy.
  • Dostęp bez żadnych ograniczeń – klient może przynieść i wyciągnąć rzeczy przez 24h/7 dni w tygodniu.
  • Ochrona fizyczna i monitoring, który jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy.
  • Indywidualny kod dostępu i możliwość zakupu indywidualnej kłódki dla każdej osoby, która podpisuje umowę na wynajem.

Self Storage w Legnicy to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą (lub nie chcą) pozbywać się rzeczy, nie mają możliwości gromadzenia ich w domu, a jednocześnie chcą zachować porządek i harmonię. Gdy nadmiar przedmiotów i dokumentów burzy porządek w domu lub w firmie, najlepszym rozwiązaniem jest magazyn do przechowywania rzeczy. Wynajem kontenerów magazynowych, boxów czy schowków sprawia, że codzienne życie jest wygodniejsze, a przedmioty bezpiecznie składowane.

W Stokado Legnica proponujemy małe magazyny do wynajęcia na doskonałych warunkach. Bez względu na to, czy chodzi o długoterminowy wynajem kontenerów magazynowych, czy o niewielki schowek do wynajęcia na kilka tygodni – ze Stokado przechowanie rzeczy staje się bezproblemowe. Zależy nam na tym, aby każdy mógł skorzystać z tej oszczędności czasu i pieniędzy – magazyny samoobsługowe w Legnicy mają właśnie takie zadanie.

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!