Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Gliwice, Sikorskiego

Gliwice

ul. Sikorskiego 126

44-103 Gliwice
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Bydgoszczy
kilka słów

Powierzchnie magazynowe Self Storage to komórki lub boxy magazynowe, gdzie możesz składować swoje rzeczy przez całą dobę. Magazyny w Bydgoszczy dostępne są przez 24 h/ 7 dni w tygodniu. W ofercie posiadamy skrytki magazynowe, magazyny samoobsługowe i kontenery o różnej powierzchni. Do wyboru masz także elastyczny okres najmu, dzięki czemu wybierzesz magazyn i czas odpowiedni do Twoich potrzeb. Po podpisaniu umowy z Self Storage Bydgoszcz każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Filmowej 8 w Bydgoszczy proponujemy komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1m2 do 25 m2.

Magazyny Stokado Self Storage w Bydgoszczy zlokalizowane są przy ul. Filmowej 8. W odległości kilkudziesięciu metrów od naszych magazynów znajdują się przystanki autobusowe linii 59, 76 oraz przystanki linii tramwajowej 6, 8.

Biuro Self Storage Bydgoszcz czynne jest w godzinach: poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 16.00. W celu umówienia wizyty w innym dogodnym dla Państwa terminie prosimy o kontakt telefoniczny.

Magazyny samoobsługowe Bydgoszcz – jak to działa?

Oferowane przez naszą firmę Stokado boksy magazynowe Self Storage, komórki do wynajęcia, kontenery magazynowe, ogólnie mówiąc – powierzchnie magazynowe do wynajęcia – mają różnorodne zastosowania. Magazyn samoobsługowy to miejsce, w którym przechować można dosłownie wszystko. Na czym to polega?

Niejednokrotnie potrzebny jest nam mini magazyn. Taki, w którym możliwe jest składowanie dokumentów lub chwilowo niepotrzebnych drobiazgów. Magazynowanie różnych ważnych przedmiotów, szczególnie jeśli zajmują bardzo dużo miejsca, bywa kłopotliwe, zwłaszcza, gdy trudno wygospodarować dodatkową przestrzeń w domu, biurze czy mieszkaniu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe i skrytki magazynowe Self Storage w Bydgoszczy. Magazyny Stokado są także najlepszym miejscem do przechowania ulubionych pamiątek rodzinnych, nawet tych wymagających specjalnego traktowania. Poszukiwane są także skrytki do wynajęcia w celu magazynowania drogocennych antyków czy elektroniki. W magazynach w Bydgoszczy warto składać również meble, nawet te drewniane, ponieważ każda komórka do wynajęcia jest do tego świetnie przystosowana.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, studentów i wszystkich, którzy chcą przechować swoje rzeczy w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie niezliczona ilość – w Stokado Self Storage Bydgoszcz z pewnością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Magazyny do wynajęcia Bydgoszcz – dlaczego warto skorzystać?

Boxy i skrytki magazynowe w Bydgoszczy są tak zróżnicowane pod kątem metrażu, że z łatwością wybierzesz własny hotel dla rzeczy, perfekcyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. W Self Storage Bydgoszcz oferujemy zarówno mini magazyny, jak też większe boksy do wynajęcia. Nasza przechowalnia rzeczy to również garaże do wynajęcia, w których magazynować można zimą motocykl, a latem narty – czyli po prostu wszystko to, co wymaga przechowania. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z magazynu do przechowywania rzeczy w Bydgoszczy?

  • Boxy magazynowe czy małe magazyny można wynająć nawet na krótki czas. Oferujemy umowę najmu już od 14 dni – bez żadnych zobowiązań na wynajem długoterminowy.
  • W Self Storage Bydgoszcz klient otrzymuje dostęp do magazynu bez żadnych ograniczeń – można przynieść i wyciągnąć rzeczy przez 24h/7 dni w tygodniu.
  • Wszystkie pozostawione w magazynach samoobsługowych rzeczy są bezpieczne dzięki monitoringowi, teren jest także patrolowany przez ochronę.
  • Każdy magazyn do wynajęcia w Bydgoszczy to komfortowa i bezpieczna przechowalnia rzeczy. Powierzchnie magazynowe są czyste, a poziom wilgotności powietrza kontrolowany.
  • Self Storage Bydgoszcz to zróżnicowana oferta dla różnych klientów – usługa dostępna jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Powierzchnie w obiektach Stokado Self Storage

Magazyny wewnętrzne

Magazyny zewnętrzne

 

Self Storage, czyli magazyny do wynajęcia Bydgoszcz – oferta dla firm

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa borykają się często z nadmiarem materiałów lub dokumentacji czy po prostu dużą liczbą asortymentu. Niezależnie od powodu, magazyn do wynajęcia jest świetnym rozwiązaniem. Magazynowanie sprzętów, mebli i dodatków to także bolączka w branży nieruchomości. Dzięki Stokado problem ten można bardzo szybko zlikwidować – wynajem magazynów czy kontenerów magazynowych w Bydgoszczy umożliwi bezpieczne magazynowanie rzeczy w boksie.

Stokado Bydgoszcz – dlaczego kontenery do wynajęcia Self Storage?

Stokado wyróżnia się elastyczną ofertą, która znacznie odbiega od dostępnych dotychczas rozwiązań. Proponujemy magazyn do wynajęcia na doskonałych warunkach, bez względu na to, czy chodzi o kontener magazynowy zimą czy o niewielką skrytkę lub box magazynowy do wynajęcia na tydzień. Zadbaliśmy również o to, aby dojazd do naszych powierzchni magazynowych był maksymalnie usprawniony.

Stokado Self Storage jest operatorem magazynów samoobsługowych. Wynajmujemy komórki i małe magazyny samoobsługowe w: Bydgoszczy, Kaliszu, Legnicy, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Zabrzu i Zielonej Górze. Oferujemy powierzchnie magazynowe już od 1m2 w wygodnych i bezpiecznych obiektach. Sprawdź ofertę Self Storage Bydgoszcz i wybierz idealne miejsce na przechowywanie rzeczy w Bydgoszczy!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!