Magazyny do Wynajęcia Self Storage​ - Kalisz, Wrocławska

Kalisz

ul. Wrocławska 216

62-800 Kalisz
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Kaliszu
kilka słów

Self Storage, inaczej magazyny samoobsługowe lub boxy magazynowe, to miejsca, gdzie możesz składować swoje rzeczy przez całą dobę. Storage w Kaliszu to skrytki magazynowe o stosunkowo niewielkiej powierzchni, wynajmowane na określony czas zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Powierzchnie magazynowe Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu, zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu proponujemy komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1m2 do 30 m2.

Dojazd do Stokado Kalisz możliwy jest autobusami linii 15 i 19E lub transportem własnym. W obiekcie nie ma biura. W celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie, prosimy o kontakt telefoniczny.

Magazyny samoobsługowe w Kaliszu – dla kogo?

Oferowane przez Stokado boksy i skrytki magazynowe Self Storage mają różnorodne zastosowania. Wynajem kontenerów magazynowych w Kaliszu to doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Z nadmiarem materiałów, towaru czy dokumentacji borykają się mniejsze lub większe firmy i przedsiębiorstwa. Osoby prywatne z kolei potrzebują często dodatkowego miejsca na przechowywanie sprzętów, mebli, ubrań czy nawet pojazdów, jak rower lub motocykl.  Magazyny samoobsługowe w Kaliszu są bardzo dobrym miejscem na magazynowanie rzeczy, stwarzają bowiem przestrzeń do bezpiecznego składowania różnych przedmiotów i dóbr.

Magazyny i schowki do wynajęcia w Kaliszu – jak to działa?

W magazynach samoobsługowych możesz przechowywać praktycznie wszystko. Małe magazyny do wynajęcia sprawdzą się idealnie do trzymania skutera czy rowerów przez zimę. Boxy magazynowe w Kaliszu to z kolei dobry pomysł na przechowanie mebli, na przykład na czas remontu mieszkania czy dłuższego wyjazdu. Skrytki magazynowe czy schowki do wynajęcia spełnią rolę dobrego miejsca do magazynowania zbiorów kolekcjonerskich czy sprzętu ogrodniczego z działki. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie niezliczona ilość – w Stokado Self Storage Kalisz z pewnością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Magazyny Self Storage Kalisz – dlaczego warto skorzystać?

W Self Storage Kalisz stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług. Dbamy o to, by każdy klient znalazł tutaj dokładnie to, czego szuka – niezależnie, czy będzie to skrytka magazynowa, niewielki magazyn czy też kontener do wynajęcia. Dlaczego jeszcze przechowalnia rzeczy w Kaliszu to dobre rozwiązanie?

  • Wynajem kontenerów i magazynów w Kaliszu możliwy jest na dowolny czas – oferujemy umowę najmu już od 14 dni.
  • Korzystając z magazynów samoobsługowych w Kaliszu masz dostęp do przechowywanych rzeczy 24h/7 dni w tygodniu.
  • Oferujemy usługi zarówno dla firm jak i osób prywatnych – oferta Self Storage Kalisz jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.
  • W magazynach samoobsługowych w Kaliszu zapewniamy bezpieczeństwo: teren jest monitorowany i patrolowany przez ochronę.
  • Wynajmując schowki, skrytki czy boxy magazynowe każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu oraz może zakupić kłódkę na czas wynajmu kontenerów magazynowych.

Self Storage Kalisz – korzyści z wynajmu magazynów

Wynajęcie magazynu Self Storage to wygodna i bezpieczna opcja z wielu powodów:

  • Oferta wynajmu kontenerów magazynowych w Kaliszu jest elastyczna, w związku z czym łatwo dopasować rodzaj i wielkość powierzchni magazynowej.
  • Ogromne znaczenie ma także elastyczność czasu najmu, przekłada się to bowiem na niskie koszty wynajmu. Boksy magazynowe, skrytki i schowki do wynajęcia wykorzystywane są tylko przez niezbędny czas, a ich powierzchnia magazynowa jest ściśle dobrana do indywidualnych potrzeb.
  • Obiekty w których znajdują się magazyny do wynajęcia czy teren, na którym umieszczone są boxy magazynowe, są całodobowo monitorowane i chronione.
  • Warunki fizyczne panujące w pomieszczeniach i magazynach do wynajęcia są stałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Stała wilgotność sprawia, że magazyny samoobsługowe firmy Stokado w Kaliszu to doskonałe miejsce do składowania mebli czy dokumentów oraz innych przedmiotów silnie higroskopijnych.

Magazyny do wynajęcia Self Storage to luksusowe i bezpieczne warunki do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy przez dowolnie długi czas.

Magazyny samoobsługowe Self Storage Kalisz – zapraszamy do kontaktu!

Stokado Self Storage jest operatorem magazynów samoobsługowych w całej Polsce. Wynajmujemy kontenery magazynowe, komórki, skrytki i małe magazyny samoobsługowe w: Bydgoszczy, Kaliszu, Legnicy, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Zabrzu i Zielonej Górze. Oferujemy powierzchnie magazynowe już od 1m2. Sprawdź ofertę Self Storage Kalisz i wybierz najlepsze, bezpieczne miejsce do przechowywania rzeczy w Kaliszu!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!