fbpx

Magazyny self storage dla klientów biznesowych

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez przestrzeni magazynowej. Przechowywanie dokumentacji, materiałów reklamowych, towarów – zmagać się z tym musi każdy przedsiębiorca. Nie zawsze warunki w biurze dają możliwość komfortowego przechowywania. W tej sytuacji z pomocą przychodzi self storage. Magazyny samoobsługowe stają się doskonałym wyborem dla przedsiębiorców, którym brakuje przestrzeni magazynowej. 

Powierzchnie w obiektach Stokado Self Storage

Magazyny wewnętrzne

Magazyny zewnętrzne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych magazynów w dowolnej chwili.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Magazyny samoobsługowe dla przedsiębiorców 

W ofercie przygotowanej przez naszą firmę magazyny samoobsługowe dla przedsiębiorców to przestrzeń o różnej powierzchni. W zależności od potrzeb firma może wybrać magazyn odpowiadający jej potrzebom. Można także skorzystać z przygotowanych wizualizacji przestrzennych, dzięki którym łatwiej będzie rozsądnie podjąć decyzje o tym, jaki magazyn najlepiej się sprawdzi. Inne będą potrzeby firm, które chcą jedynie wykorzystać przechowywanie dokumentacji księgowej, inne będą oczekiwania tych przedsiębiorców, którzy wybierają self storage, by postawić na przechowywanie towarów w magazynie

Kiedy wykorzystać self storage w działalności gospodarczej? 

Proponowana przez nas przechowywalnia rzeczy przychodzi z pomocą w różnych sytuacjach. Współpracują z nami aktywni przedsiębiorcy poszukujący przestrzeni magazynowej. Obok nich wśród klientów pojawiają się także przedsiębiorcy, którzy zamknęli działalność i korzystają z naszej oferty, by przechowywać dokumenty po likwidacji firmy. Niezależnie czy klient jest aktywnym przedsiębiorcą, czy zamknął swoją firmę i powierza nam swoje dokumenty, każdy może liczyć na profesjonalną ofertę.

Magazyny są dostępne w trybie 24/7 i podlegają stale monitoringowi oraz podpiętym systemom alarmowym. Wszystkie magazyny zapewniają właściwe warunki do przechowywania różnych materiałów, panuje tam stała temperatura, magazyny są czyste i suche. Nie ma więc obaw o warunki atmosferyczne, które mogłyby doprowadzić do zniszczenia przechowywanej dokumentacji. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej dla swojej firmy, zapraszamy do sięgnięcia po naszą ofertę i dostępne magazyny samoobsługowe. 

Co możemy Ci zaoferować?

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!