Magazyny self storage dla klientów biznesowych

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez przestrzeni magazynowej. Przechowywanie dokumentacji, materiałów reklamowych, towarów – zmagać się z tym musi każdy przedsiębiorca. Nie zawsze warunki w biurze dają możliwość komfortowego przechowywania. W tej sytuacji z pomocą przychodzi self storage. Magazyny samoobsługowe stają się doskonałym wyborem dla przedsiębiorców, którym brakuje przestrzeni magazynowej. Nasza firma może zaproponować klientom szeroki wybór powierzchni i usług w tym zakresie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię przechowywanie dokumentacji księgowej, towarów czy innych przedmiotów w magazynie, oferta STOKADO na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Powierzchnie w obiektach Stokado Self Storage

Magazyny wewnętrzne

Magazyny zewnętrzne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych magazynów w dowolnej chwili.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Magazyny samoobsługowe dla przedsiębiorców

W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdują się magazyny samoobsługowe dla przedsiębiorców, czyli przestrzenie o różnej powierzchni. W zależności od potrzeb firma może wybrać magazyn odpowiadający jej potrzebom. W tym celu można skorzystać ze wsparcia naszych konsultantów w doborze odpowiedniej powierzchni magazynowej. Inne będą potrzeby firm, które chcą jedynie wykorzystać przechowywanie dokumentacji księgowej, inne będą oczekiwania tych przedsiębiorców, którzy wybierają self storage, by postawić na przechowywanie towarów w magazynie.

Wśród naszych usług wyróżnić można magazyny samoobsługowe, komórki i kontenery o różnej powierzchni (już od 1m2). Nasza firma wyróżnia się elastycznością w stosunku do oczekiwań klientów. Dzięki temu masz pewność, że znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy – sposób na bezpieczne przechowywanie dokumentów, magazynowanie towarów czy też składowanie materiałów reklamowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Kiedy wykorzystać self storage w działalności gospodarczej?

Proponowana przez nas przechowywalnia rzeczy przychodzi z pomocą w różnych sytuacjach. Współpracują z nami aktywni przedsiębiorcy poszukujący przestrzeni magazynowej w celu przechowywania różnego rodzaju towarów. To dobry sposób, by pozbyć się nadmiaru przedmiotów z terenu firmy, np. sklepu czy biura. Obok nich wśród klientów pojawiają się także przedsiębiorcy, których interesuje przechowywanie dokumentów po likwidacji firmy. Wszelkie pisma, druki, zezwolenia i raporty mają bardzo duże znaczenie i muszą być przetrzymywane w odpowiedni sposób, a jednocześnie zajmują sporo przestrzeni. Przechowywanie dokumentacji w magazynie self storage to wygodne rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo. Klienci często decydują się także powierzyć nam magazynowanie dokumentów księgowych, materiałów marketingowych czy też elementów wyposażenia biura: sprzętu i mebli. Posiadamy odpowiednie przestrzenie dla różnych potrzeb.

Przechowywanie dokumentacji, magazynowanie towarów – dlaczego my?

Usługa przechowywania dokumentacji i towarów działa w trybie 24/7, a nasze magazyny podlegają stałemu monitoringowi oraz podpiętym systemom alarmowym. Dzięki temu klienci mogą liczyć na swobodny dostęp do składowanych przedmiotów oraz spokój – dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie magazyny zapewniają właściwe warunki do przechowywania różnych materiałów, panuje tam stała temperatura, magazyny są czyste i suche. Nie ma więc obaw o warunki atmosferyczne, które mogłyby doprowadzić do zniszczenia przechowywanej dokumentacji. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej dla swojej firmy, zapraszamy do sięgnięcia po naszą ofertę i dostępne magazyny samoobsługowe. Dopasujemy typ magazynu, jego powierzchnię oraz okres najmu do potrzeb Twojej firmy, tak by usługa była w pełni satysfakcjonująca.

Co możemy Ci zaoferować?

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!