Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Wrocław, Opolska

Self storage Wrocław

ul. Opolska 178

52-014 Wrocław
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage we Wrocławiu dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Opolskiej 178 we Wrocławiu proponujemy komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od od 1m2 do 30 m2.

Magazyny Stokado Self Storage zlokalizowane są przy ul. Opolskiej 178 we Wrocławiu. W odległości kilkudziesięciu metrów od naszych magazynów znajdują się przystanki autobusowe linii 124 i 134. Ponadto dojechać do Stokado można autobusem linii 800, 820 oraz 870

Godziny otwarcia biura: poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Czym są magazyny do wynajęcia Self Storage?

Stokado Self Storage to bardzo praktyczne i funkcjonalne magazyny do wynajęcia, opisywane często jako hotele dla rzeczy. Służą one do przechowywania zarówno niewielkich drobiazgów, jak i większych sprzętów, mebli czy pojazdów. Specjalna komórka do wynajęcia posłużyć może na przykład za zewnętrzny firmowy magazyn, w którym trzymać można ważne biurowe dokumenty, aktualnie niepotrzebny sprzęt biurowy lub nadwyżkowy towar z produkcji. W różnych sytuacjach będzie ona również przydatna osobom prywatnym. Magazyn do wynajęcia może bowiem pełnić tę samą funkcję, którą w domach pełnią zazwyczaj piwnice, strychy lub garaże. Z powodzeniem można w nim przechowywać pamiątki rodzinne, nieużywane meble, stare dziecięce zabawki czy też rzadko używany sprzęt sportowy.
Co ważne magazyny do wynajęcia Self Storage mają bardzo zróżnicowane metraże. Dzięki temu każdy może znaleźć przechowalnie dla rzeczy dopasowaną do swoich potrzeb: mini magazyn, gdzie możliwe będzie przechowywanie dokumentów lub duży garaż do wynajęcia, w którym zmieści się łódka lub quad. Warto też zaznaczyć, że powierzchnie magazynowe oferowane przez firmę Stokado są bardzo różnorodne i różnią się nie tylko metrażem, ale i ceną oraz lokalizacją.

Magazyny samoobsługowe Self storage – na czym to polega?

Każdy magazyn Self Storage to całkowicie magazyn samoobsługowy, czyli obsługiwany i odwiedzany jedynie przez osobę wynajmującą. Po podpisaniu umowy, klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, który umożliwi wejście do boksa. Dzięki temu każda skrytka do wynajęcia stanowi bezpieczne miejsce do przechowywania, a jej użytkownik ma pełną swobodę w organizowaniu swoich rzeczy w wynajętej przez siebie przestrzeni. Co więcej magazyny samoobsługowe Self Storage we Wrocławiu są dostępne 24 godziny siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że wszystkie boksy do wynajęcia mogą być traktowane przez użytkowników jak ich prywatne nieruchomości. Co więcej w  magazynach Stokado można również zakupić różnego rodzaju pudła i pudełka oraz wszelkie akcesoria związane z pakowaniem i składowaniem rzeczy. To natomiast znacznie ułatwia przechowywanie rzeczy oraz rozmaitych przedmiotów.

Pozostałe lokalizacje magazynów self storage we Wrocławiu

Wrocław to miejsce zamieszkania ponad 700 tysięcy mieszkańców i siedziba około 100 tysięcy różnych firm. Generuje to popyt na różnorodne magazyny i kontenery do wynajęcia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Marka Stokado wychodzi tym potrzebom naprzeciw! We Wrocławiu powstało już aż pięć jej siedzib – nowoczesne obiekty oferujące różnego rodzaju skrytki, boksy i garaże do wynajęcia. Oprócz ulicy Opolskiej znajdują się one w czterech lokalizacjach:
– przy ul. Długosza 12,
– przy ul.Karmelkowej 29,
– przy ul. Krzywoustego 58,
– i przy ul. Szwedzkiej 1.
Dostępne magazyny we Wrocławiu mają od od 1m2 do 30 m2 i można je wynająć na różne okresy czasu. Każdy boks i kontener do wynajęcia jest czysty, utrzymywana jest w nim stała temperatura, a wejście do niego jest całodobowo monitorowane, dzięki czemu składowane w nim mienie pozostaje bezpieczne.

Firmowe komórki do wynajęcia we Wrocławiu

Skrytki do wynajęcia Self Storage we Wrocławiu sprawdzą się idealnie jako mini magazyny dla firm. Będą one doskonałym wyborem zarówno na stałe miejsca przechowywania produktów, jak i tymczasowy boks na chwilowo niepotrzebne sprzęty biurowe. Można z nich bowiem korzystać przez cały rok lub na przykład jedynie w czasie inwentaryzacji czy w trakcie przemeblowania biura. Box do wynajęcia Self Storage to też idealny pomysł na magazyn na dokumenty, które nie są potrzebne w siedzibie firmy, ale według prawa nie mogą zostać zniszczone.

Przechowalnia rzeczy dla każdego

Dostępne we Wrocławiu magazyny Stokado Self Storage to również idealne rozwiązanie dla osób prywatnych nieposiadających własnej piwnicy czy komórki. Praktyczny hotel dla rzeczy pomieści bowiem wszystko to, czego z różnego powodu nie można lub nie chce się trzymać w domu. Przykładowo w lecie boks do wynajęcia będzie idealnym miejscem do przechowania nart i zajmujących dużo miejsca zimowych ubrań, a w zimie do trzymania w bezpiecznym miejscu rowerów, skutera wodnego czy motocykla.
Boxy do wynajęcia Self Storage jako idealne rozwiązanie podczas przeprowadzki
Nie sposób nie wspomnieć, że magazyny Stokado Self Storage mogą okazać się bardzo przydatne w czasie przeprowadzki lub remontu domu. Można w nich przetrzymywać na przykład meble i rzeczy osobiste lub materiały i narzędzia budowlane. W zależności od potrzeb do wynajęcia dostępne są zarówno większe boksy lub małe skrytki w magazynie wewnętrznym, jak i kontenery umiejscowione na zewnątrz budynku i wyposażone w bezpośredni podjazd dla samochodu.

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!