Kim jesteśmy?

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jesteśmy operatorem magazynów samoobsługowych (tzw. „self-storage”) oraz przechowujemy mienie dla naszych Klientów.

Proponujemy szeroki wachlarz powierzchni oraz usług związanych z magazynowaniem – wszystko po to, aby pomóc naszym Klientom lepiej wykorzystać przestrzeń, w której funkcjonują na co dzień.

Klientami STOKADO są osoby prywatne i firmy.

Stokado self storage

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych magazynów w dowolnej chwili.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Co proponujemy?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wynajem magazynów samoobsługowych, komórek i kontenerów.

Pomieszczenia magazynowe mają zróżnicowaną powierzchnię (już od 1m2) i wszystkie zapewniają bezpieczeństwo składowanych rzeczy. Mienie składowane w magazynie jest ubezpieczone. Typ magazynu, jego powierzchnię oraz okres najmu zawsze dopasowujemy do potrzeb Klienta. W magazynach Stokado można również zakupić wszelkie akcesoria związane z pakowaniem i składowaniem rzeczy.

Jak to działa?

W zależności od potrzeb, w Stokado Sellf Storage można wynająć zarówno komórkę lub schowek w magazynie wewnętrznym, jak również w kontenerze na zewnątrz z bezpośrednim podjazdem dla samochodu.

Magazyny samoobsługowe dostępne są non-stop, a dostęp do komórki ma tylko klient. Po podpisaniu umowy, otrzymasz indywidualny kod dostępu, który umożliwi wejście do magazynu. Wszystkie nasze powierzchnie są nowocześnie wyposażone, czyste, łatwo dostępne oraz stale monitorowane, co zapewnia bezpieczeństwo rzeczy.

Możemy zaproponować pomieszczenia magazynowe o powierzchni już od 1m², a umowę najmu można podpisać na okres od 7 dni!

W magazynach Stokado Self Storage spotkacie Państwo profesjonalną obsługę, która z pewnością pomoże znaleźć dopasowane rozwiązanie.

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!