Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Wrocław, Krzywoustego

Wrocław

ul. Krzywoustego 58

51-165 Wrocław
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado we Wrocławiu kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage we Wrocławiu przy ulicy Krzywoustego 58 dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy, kto zdecyduje się na najem powierzchni magazynowej, otrzyma spersonalizowany kod dostępu zapewniający wjazd na teren parku magazynowego oraz umożliwiający bezpieczne odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Krzywoustego 58 we Wrocławiu dostępne są komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w boxach – kontenerach. Dla jeszcze większej wygody, możliwy jest również bezpośredni podjazd samochodu pod wynajęty kontener. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1m2 do 30 m2. Pomieszczenia świetnie spisują się jako przechowywalnia rzeczy.

Nasze magazyny przy ul. Krzywoustego 58 we Wrocławiu zlokalizowane są w sąsiedztwie sklepu Biedronka i Dino. W odległości kilkudziesięciu metrów od naszego obiektu znajdują się przystanki autobusowe linii 121, 128, 130, 131, 141, 904, 914, 924, D, N.

Obiekt nie posiada biura, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych lokalizacji Stokado Self Storage.

Magazyny Wrocław:

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!