fbpx

Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Wrocław, Irysowa

Wrocław

ul. Irysowa 31

51-117 Wrocław
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado we Wrocławiu kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage we Wrocławiu przy ulicy Karmelkowej 28 dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Karmelkowej 29 dysponujemy powierzchniami magazynowymi w bezpiecznych kontenerach. Nasze boxy magazynowe we Wrocławiu zapewniają bezpieczeństwo dla Państwa mienia oraz są bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów niewymagających ogrzewanych powierzchni w zimie. Zaletą tej formy magazynowania jest możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem pod drzwi magazynu. Kontenery mają powierzchnie od 3m2 do 12m2.

Nasze magazyny przy ul. Karmelkowej 29 we Wrocławiu zlokalizowane są na terenie WARR, pomiędzy pawilonami 4 i 5. W odległości kilkudziesięciu metrów od naszego obiektu znajdują się przystanki autobusowe linii 107 oraz 133.

W tej lokalizacji nie ma biura. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Jeżeli interesują Państwa komórki magazynowe w magazynach wewnętrznych zapraszamy również do innych lokalizacji Stokado Self Storage.

Magazyny Wrocław:

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!