Boksy magazynowe

Dostępne w ofercie naszej firmy boksy magazynowe mają zróżnicowaną powierzchnię. Tym samym klienci, którzy decydują się na self storage mogą liczyć na ofertę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb. Poniżej możecie poznać charakterystykę dostępnych w naszej ofercie pomieszczeń magazynowych. 

Boxy magazynowe - od 1 do 26 m²

Zapraszamy do naszej oferty, gdzie znajdziecie boks magazynowy zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Przechowywalnia rzeczy w Stokado może mieć od 1 do 26 metrów kwadratowych. Różne powierzchnie to większa szansa na znalezienie idealnego boksu. 

Box 1 m²

Podstawowa opcja, jaką Wam proponujemy to boks magazynowy o powierzchni 1 m². Najmniejsza przestrzeń i najniższa cena. W boksie zmieści się 12 standardowych pudeł kartonowych. Umieścić w nim można bagażnik dachowy, narty, deskorolkę, deskę snowboardową. 

Box 2 m²

Kolejna propozycja to boks magazynowy, który ma 2 metry kwadratowe, odpowiednio pomieści 24 standardowe kartony, sprzęt sportowy jak narty, bagażnik dachowy, znajdzie się miejsce dla lodówki czy pralki. 

Box 6 m²

Wynajem boksu magazynowego 6 metrów kwadratowych to kolejne po 2 m² rozwiązanie, które automatycznie gwarantuje więcej miejsca. Ustawić tam można 40 kartonów, zmieszą się pralka, lodówka, kuchenka, 2 rowery, ale także regały na książki bądź dokumenty. 

Box 10 m²

Następny wariant, który proponujemy, to box, który ma już 10 metrów kwadratowych i tam umieścić można 60 standardowych kartonów, będzie miejsce na tapczan, 2 regały na dokumentację oraz będzie można schować zestaw mebli kuchennych
 

Box 15 m²

Kolejne dostępne do wynajmu pomieszczenie będzie miało 15 metrów kwadratowych i pozwoli na uzyskanie pokaźnej przestrzeni, w której umieścić można będzie 90 kartonów, 2 pełnowymiarowe łóżka, stół z krzesłami czy nawet pianino i zestaw kuchennych mebli. 

Box 20 m²

Kolejna propozycja to już wynajem boksu magazynowego, który ma 20 metrów kwadratowych i pozwala na uzyskanie dużej powierzchni magazynowej. Zmieścicie tam nawet 8 regałów, motocykl, 4 rowery, pianino, nagłośnienie estradowe czy 2 quady

Box 26 m²

To największy magazyn w naszej ofercie, którego powierzchnia jest jak duży pokój w mieszkaniu. W boksie umieścić można nawet 6 palet z dokumentami, znajdzie się miejsce dla motocykla, kilku quadów i rowerów, dużej pojemnej szafy, a przy odpowiednim umieszczeniu także miejsce na fortepian. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług.

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych magazynów w dowolnej chwili.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Zapoznaj się z wizualizacją i wybierz box magazynowy

Nim zdecydujecie się na wynajem boksu magazynowego z naszej oferty, możecie zapoznać się z powyższą charakterystyką. Warto również zwrócić uwagę na prezentowane wizualizację. Oddają one wygląd boksu i pokazują, co można w nim zmieścić. W ten sposób wybór konkretnej propozycji powinien być dla Was łatwiejszy. 

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!