Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Poznań, Druskienicka

Self Storage Poznań

ul. Druskienicka 8/10

60-476 Poznań
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado przy ulicy Druskienickiej
kilka słów

Magazyn Stokado Self Storage w Poznaniu dostępny jest przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wejście do magazynu oraz odblokowanie alarmu. Proponowane przez nas komórki i pomieszczenia magazynowe mają powierzchnie od 1m2 do 25m2.

Magazyn Stokado znajduje się przy ul. Druskienickiej w dzielnicy Podolany na północy Poznania. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z Centrum Poznania zarówno samochodem, jak również komunikacją miejską. Przystanek linii autobusowej 160 oraz 183 mieści się kilkadziesiąt metrów od wejścia do magazynu.

Godziny otwarcia biura: poniedziałek – piątek, godz. 10.00 – 14.00. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Do jakich celów można wykorzystać oferowane w Stokado powierzchnie magazynowe? Jakie zalety ma taki mini magazyn do wynajęcia?

Oferowane przez firmę Stokado Self Storage boksy magazynowe, komórki do wynajęcia, kontenery magazynowe, ogólnie mówiąc powierzchnie magazynowe do wynajęcia, mają różnorodne zastosowania. Wynajem magazynu Self Storage, może to być np. boks czy kontener do wynajęcia, to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, borykających się z problemem nadmiaru posiadanych rzeczy i brakiem miejsca do ich przechowywania. To w sumie miły kłopot, świadczący o tym, że stajemy się coraz bogatsi, ale ten fakt nie likwiduje samego problemu. Natomiast komórka do wynajęcia oferowana przez Stokado Self Storage to doskonała przechowalnia rzeczy i rozwiązanie naszych problemów z brakiem miejsca.

Schemat działania self storage

A w magazynie samoobsługowym możemy przechowywać praktycznie wszystko. Potrzebny nam jest garaż do wynajęcia na skuter na sezon zimowy? Nie ma sprawy! Nieodzowna jest nam przechowalnia mebli na czas remontu lub dłuższego wyjazdu? Jej rolę doskonale spełni boks do wynajęcia w magazynie samoobsługowym Stokado Self Storage. Skrytka do wynajęcia to świetne miejsce dla naszej kolekcji, a kontener magazynowy sprawdzi się jako „schowanko” na zimę dla naszego sprzętu ogrodniczego z działki. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie bez liku!

Self storage – oferta dla firm

Oczywiście magazyny samoobsługowe do wynajęcia typu Self Storage to także propozycja dla klientów instytucjonalnych. W przypadku firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw utrzymywanie własnego magazynu często jest ekonomicznie nieuzasadnione, zdecydowanie sensowniejszym jest wynajęcie magazynu tylko w razie potrzeby, na określony czas. Stąd też boks magazynowy w Stokado Self Storage to doskonałe miejsce na niewykorzystywany bieżąco sprzęt czy narzędzia, np. pomiędzy realizacją kolejnych zleceń i kontraktów, próbki towarów, materiały promocyjne itp. Może to być także magazyn na dokumenty. Wszak różnorodne przepisy nakazują przechowanie dokumentów przez określony czas, a w mikroprzedsiębiorstwach zazwyczaj brak na nie miejsca.

Magazyny do wynajęcia – dodatkowa przestrzeń

Wynajęcie magazynu często bywa krokiem nieodzownym. Dlaczego jednak ma to być magazyn samoobsługowy Self Storage? Przede wszystkim ze względu na elastyczność oferty i łatwość dobrania rodzaju i wielkości powierzchni magazynowej. Także elastyczność czasu najmu ma ogromne znaczenie. Przekłada się to na niskie koszty wynajmu. Boksy magazynowe i kontenery do wynajęcia wykorzystujemy tylko przez czas nam niezbędny, a ich powierzchnia magazynowa jest ściśle dobrana do naszych potrzeb. Oczywiście dochodzą jeszcze kwestie bezpieczeństwa – obiekty w których znajdują się komórki do wynajęcia czy teren na którym umieszczone są kontenery magazynowe są całodobowo monitorowane i chronione. Warunki fizyczne panujące w pomieszczeniach są stałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Np. stała wilgotność sprawia, że magazyny w Poznaniu firmy Stokado to doskonała przechowalnia mebli czy magazyn na dokumenty i inne silnie higroskopijne przedmioty. Po prostu magazyn do wynajęcia Self Storage Poznań to wręcz hotel na rzeczy. I to wielogwiazdkowy!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!