Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Szczecin, Gdańska

Szczecin

ul. Gdańska 14C

70-661 Szczecin
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Szczecinie
kilka słów

Self Storage, inaczej magazyny samoobsługowe, boxy lub skrytki magazynowe, to miejsca, gdzie możesz składować swoje rzeczy przez całą dobę. Magazyny w Szczecinie to małe magazyny samoobsługowe o niewielkiej powierzchni, udostępniane na określony czas zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Powierzchnie magazynowe Self Storage w Szczecinie dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu, zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Gdańskiej 14 C dysponujemy powierzchniami magazynowymi w kontenerach. Nasze kontenery zapewniają bezpieczeństwo dla Państwa mienia oraz są bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów nie wymagających ogrzewanych powierzchni w zimie. Zaletą tej formy magazynowania jest możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem pod drzwi magazynu. Kontenery mają powierzchnie od 3 m2 do 12 m2.

W odległości 30 m znajdują się przystanki tramwajowe linii 2,7 oraz 8. W obiekcie nie ma biura. Prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.

Magazyny samoobsługowe Szczecin – jak to działa?

Oferowane przez naszą firmę Stokado magazyny do wynajęcia, boxy czy skrytki magazynowe mają różnorodne zastosowania. Magazyny samoobsługowe w Szczecinie to miejsce, w którym przechować można dosłownie wszystko. Na czym dokładnie polega Self Storage ?

Niejednokrotnie potrzebujemy magazynu, w którym w którym możliwe jest przechowanie dokumentów, rzeczy pozostałych po przeprowadzce lub chwilowo niepotrzebnych drobiazgów. Składowanie różnych ważnych przedmiotów, szczególnie jeśli zajmują bardzo dużo miejsca, bywa kłopotliwe, zwłaszcza, jeśli trudno wygospodarować dodatkową przestrzeń w domu, biurze czy mieszkaniu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe, boxy lub skrytki magazynowe Self Storage w Szczecinie. Self Storage to także idealne miejsce do przechowania pamiątek rodzinnych czy zbiorów kolekcjonerskich, nawet tych wymagających specjalnego traktowania. Wynajem kontenerów magazynowych w Szczecinie umożliwia również magazynowanie mebli, nawet drogocennych antyków, ponieważ każdy magazyn do wynajęcia jest do tego świetnie przystosowany.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, studentów i wszystkich, którzy chcą przechować swoje rzeczy w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zastosowań magazynów samoobsługowych jest praktycznie niezliczona ilość – w Stokado Self Storage Szczecin z pewnością znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Do jakich celów można wykorzystać Self Storage w Szczecinie?

Niejednokrotnie różne przedsiębiorstwa i mniejsze firmy borykają się z nadmiarem materiałów lub dokumentacji. Często mają też problem z przechowaniem bogatego asortymentu, który nie jest aktualnie dostępny w sprzedaży. Dobrym rozwiązaniem są w takiej sytuacji magazyny samoobsługowe w Szczecinie. Osoby prywatne najczęściej decydują się na magazynowanie sprzętów, mebli, rowerów, odzieży i dodatków.

Magazyny samoobsługowe w Szczecinie to także dobra oferta dla studentów, żyjących często na stancjach, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca do gromadzenia rzeczy w pokojach. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się małe magazyny do wynajęcia, gdzie studenci mogą schować m.in. podręczniki i materiały z ubiegłych lat, a także przedmioty, które akurat nie są używane. Przechowalnia rzeczy w Szczecinie to także dobra oferta dla młodych rodziców (w boxach magazynowych można trzymać odzież czy zabawki dziecięce) lub osób, które kolekcjonują różne przedmioty i nie mają miejsca do ich przechowywania.

Jak widać, dzięki Stokado wszelkie problemy związane z magazynowaniem rzeczy można łatwo rozwiązać – wystarczy umieścić przedmioty w boksie. Duże boxy, magazyn na dokumenty, mini skrytka do wynajęcia na materiały firmowe – wszystko to jest dostępne w Stokado w Szczecinie.

Zalety Self Storage – dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych w Szczecinie?

W Self Storage Szczecin stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług. Dbamy o to, by każdy klient znalazł tutaj dokładnie to, czego szuka – niezależnie, czy będzie to skrytka magazynowa, mały magazyn czy też kontener do wynajęcia. Dlaczego warto skorzystać z magazynów Self Storage Szczecin?

  • Oferujemy zarówno długoterminową, jak i krótką umowę najmu – wynajem kontenerów magazynowych w Szczecinie możliwy jest już od 14 dni.
  • Każdy klient ma dostęp do magazynów samoobsługowych 24h/ 7 dni w tygodniu.
  • Oferta Self Storage Szczecin jest zróżnicowana dla różnych klientów – usługa dostępna jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
  • Wynajęcie magazynów samoobsługowych w Szczecinie jest bezpieczne – teren jest monitorowany i patrolowany przez ochronę.
  • Dostęp do magazynów w dowolnym czasie i o każdej porze umożliwiają: indywidualny kod dostępu i możliwość zakupu kłódki, jakie klient otrzymuje na czas wynajmu kontenerów magazynowych.

Magazyny samoobsługowe Self Storage Szczecin – skorzystaj z naszych usług

Stokado Self Storage jest operatorem magazynów samoobsługowych. Wynajmujemy komórki i małe magazyny samoobsługowe w miastach: Bydgoszcz, Kalisz, Legnica, Poznań, Szczecin, Wrocław, Zabrze i Zielona Góra. Oferujemy powierzchnie magazynowe już od 1m2 w wygodnych i bezpiecznych obiektach. Sprawdź ofertę Self Storage Szczecin i wybierz najlepsze, bezpieczne miejsce do przechowywania swoich rzeczy!

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!