Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Zielona Góra

Zielona Góra

ul. Chemiczna 3

65-713 Zielona Góra
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Zielonej Górze kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Zielonej Górze przy ulicy Chemicznej 3 czynne są przez 24h/7 dni w tygodniu – również w niedziele! Każdy najemca po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod, dzięki któremu możliwe jest wejście na teren Stokado i bezpieczne odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie Stokado Self Storage w Zielonej Górze przy ulicy Chemicznej 3, dostępne są powierzchnie magazynowe wewnętrzne i zewnętrzne – w wygodnych w użytkowaniu i pojemnych kontenerach o powierzchni od 3m2 do 12m2.

Nasze kontenery zapewniają bezpieczeństwo dla Państwa mienia oraz są bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów niewymagających ogrzewanych powierzchni w zimie. Zaletą tej formy magazynowania jest możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem tuż pod same drzwi magazynu.

Dojazd do zielonogórskiego oddziału Stokado mieszczącego się przy ulicy Chemicznej 3, możliwy jest samochodem lub liniami autobusowymi numer 12 i 20.

W oddziale nie przewidujemy biura, na miejscu jest jedynie przechowywania rzeczy. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!