Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Zabrze

Zabrze

ul. Zamkowa 1

41-803 Zabrze
Poland

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.

Stokado w Zabrzu kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 1 dostępne są przez całą dobę, siedem dni tygodniu. Każdy, kto zdecyduje się na wynajęcie kontenerów, otrzyma od nas spersonalizowany kod dostępu na teren magazynów, umożliwiający odblokowanie alarmu.

Stokado Self Storage w Zabrzu, przy ulicy Zamkowej 1 to praktyczne powierzchnie magazynowe w kontenerach. Nasze boxy magazynowe zapewniają wysokie bezpieczeństwo dla Państwa mienia oraz są bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów niewymagających ogrzewanych powierzchni w zimie. Zaletą tej formy magazynowania jest również możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem pod drzwi magazynu. Kontenery, jakie możemy Państwu zaproponować mają powierzchnie od 3m2 do 12m2.

Nasza przechowalnia rzeczy jest zlokalizowana w pobliżu przystanków tramwajowych linii 2 i 5. Dojechać do niej można również autobusem linii 39.

W oddziale zabrzańskim nie przewidujemy biura. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzenia również Stokado Self Storage w innych lokalizacjach, w pozostałych miastach Polski.

pl_PL

Dziękujemy za kontakt!