Jak przechowywać skuter?

Jazda na skuterze ma coraz więcej zwolenników. Skutery są małe i wygodne, można je z łatwością zaparkować nawet na zatłoczonych parkingach. Mieszkańcy dużych miast cenią skutery przede wszystkim za to, że można dzięki nim uniknąć męczącego stania w korkach. Oczywiście dochodzi do tego jeszcze kwestia mody. Nie da się zaprzeczyć, że nowoczesne, utrzymane w atrakcyjnej kolorystyce skutery stały się po prostu modne. Właściwie jest tylko jeden problem ze skuterem, chodzi o jego przechowywanie zimą.

Zwłaszcza osoby mieszkające w bloku zastanawiają się często nad tym, jak przechować skuter zimą. Nie zawsze w pobliżu naszego miejsca zamieszkania znajduje się godny polecenia parking strzeżony, nie zawsze też dysponujemy własnym garażem. Przechowywanie skutera w piwnicy, choć to często praktykowane, stwarza niebezpieczeństwo. Gdzie trzymać skuter?

Rozwiązaniem są nowoczesne magazyny samoobsługowe, tzw. „self storage” Mieszkańcy Wrocławia mogą się zapoznać chociażby z ofertą magazynów Stokado. Magazyny Stokado to doskonała opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort i jednocześnie przystępne ceny. Firma Stokado może zaoferować niewielkie pomieszczenia magazynowe, już od 1m2. Firma od dłuższego czasu kieruje swoją ofertę także i do tych osób, które zainteresowane są przechowanie motocykla lub skutera. Dlaczego warto wziąć pod uwagę magazyn „self storage”? Przede wszystkim z tego względu, że mamy pewność, że skuter przechowywany jest w odpowiednich warunkach. Co istotne, na pewno nie jest narażony na akty wandalizmu.

Atutem oferty jest fakt, że magazyny Stokado czynne są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W praktyce oznacza to, że mamy stały dostęp do swojego skutera. Tylko najemca ma klucz do drzwi komórki magazynowej. To nie wszystko. Z komórki magazynowej Stokado można korzystać przez dowolny okres czasu. Zatem, gdy tylko zacznie się sezon na skuter, można bez problemu zrezygnować z dalszego wynajmowania powierzchni magazynowych i tym samym nie ponosisz dłużej kosztów z tym związanych.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL