Planujesz remont? Poszukaj magazynu self storage!

Wiosna to okres, kiedy wiele osób planuje przeprowadzenie mniej lub bardziej zaawansowanego remontu. To zresztą bardzo dobry pomysł, aby odświeżyć swój dom lub mieszkanie. Jest tylko jeden problem – co zrobić z meblami, sprzętami AGD, odzieżą itd. w trakcie remontu? To nie takie proste. Na szczęście można łatwo wygospodarować dodatkową przestrzeń. Z pomocą przychodzą nam nowoczesne magazyny self storage, które znajdują się we wszystkich większych miastach.

Jeśli faktycznie potrzebujesz dodatkowej powierzchni na Twój dobytek na czas remontu, chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że bez problemu możesz wynająć boks lub kontener w Stokado na dowolny okres – już od siedmiu dni. Więc nie musisz obawiać się związania długą umową. Z drugiej strony bywa, że remont się wydłuża. Chyba każdy z nas zna takie sytuacje! Jeśli na czas remontu przeniesiesz swoje rzeczy np. do garażu znajomych czy rodziny, może to być dla nich uciążliwe. A tymczasem, korzystając z magazynu self storage, możesz w dowolnym momencie przedłużyć umowę. To bardzo proste!

Do tego dochodzi fakt, że czasami w trakcie remontu z różnych przyczyn potrzebujemy pilnego dostępu do przechowywanych rzeczy. Wiadomo, że korzystając z czyjegoś garażu, raczej nie zajrzymy do niego w środku nocy. A tymczasem self storage to umożliwia. Więc jeśli postanowisz wyjątkowo pilnie wykańczać swoje mieszkanie i będziesz potrzebował np. konkretnego narzędzia, nie jest to absolutnie żaden problem. O dowolnej porze dnia i nocy klienci Stokado mogą zajrzeć do swoich boksów i komórek. To duża wygoda!

Ze swej strony chcielibyśmy zapewnić jeszcze, że gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo. Jeśli chcesz na czas wiosennego remontu przechowywać w jednej z placówek Stokado (w Poznaniu i Wrocławiu) swój dobytek, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo sprzętu komputerowego, drogich mebli czy cennych kolekcji. Bezpieczeństwo własności klienta jest dla nas niekwestionowanym priorytetem. Stąd też nasze obiekty są monitorowane i dodatkowo w godzinach nocnych znajdują się pod nadzorem ochrony fizycznej.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL