Umowa z magazynem self storage. Jak dopełnić formalności?

Coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na skorzystanie z oferty magazynów self storage. Nie ma w tym nic zaskakującego. Pamiętajmy o tym, że magazyny tego typu zapewniają pełne bezpieczeństwo, dyskrecję i wygodę korzystania. Jakich formalności należy dopełnić, aby móc skorzystać z oferty self storage? Postaramy się w naszym artykule odpowiedzieć dokładnie na to pytanie.

Przede wszystkim musisz zastanowić się nad tym, jakiej komórki magazynowej potrzebujesz. Przykładowo w Stokado oferujemy komórki o powierzchni od 1 m2 do 25 m2. Z racji tego, że elastycznie podchodzimy do klientów, nasza oferta obejmuje także wynajem krótko- i długoterminowy. Jak najbardziej możecie u nas podpisać umowę nawet na tydzień – to opcja wybierana często dla osób, które są w trakcie przeprowadzki i po prostu pilnie potzrebują dodatkowej przestrzeni na swoje rzeczy.

Wiele klientów zastanawia się, czy boks magazynowy można wynająć od razu, czy tez trzeba go wcześniej zarezerwować. W zasadzie nie ma problemu z tym, by podpisać umowę od razu. Warunek jest jeden – komórka o pożądanej powierzchni musi być akurat wolna.

Jak właściwie podpisuje się umowę? Szczegóły można w dowolnym momencie ustalić zarówno telefonicznie, jak i droga mailową. Jednak w przypadku, gdy zdecydujesz się na podpisanie umowy z self storage musisz pojawia się osobiście w biurze. Inną możliwość stanowi wysłanie pełnomocnika – to rozwiązanie, z którego korzystają często klienci przebywający za granicą.

Mamy świadomość tego, że czasami klient nie zawsze jest w stanie od razu podkreślić dokładnie, na jak długo będzie chciała korzystać z naszej komórki self storage. To także żaden problem. Warto podkreślić, że umowę możecie wypowiedzieć w dowolnym momencie, zachowując przy tym okres wypowiedzenia. Ze swej strony chcielibyśmy jeszcze dodać, ze oferujemy naszym klientom transparentne warunki współpracy. W praktyce oznacza to, że zawsze wszystkie warunki wynajmu komórek znajdują się w umowie. Nie musicie się bać również szeroko pojmowanych ukrytych kosztów.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL