Jak prawidłowo korzystać z hoteli dla rzeczy? Zasady korzystania z self storage

Magazyny self storage mają coraz więcej zwolenników. Ten fakt można w zasadzie bardzo prosto wytłumaczyć, ponieważ coraz więcej osób przenosi sie do miasta. Mieszkając w typowym mieszkaniu, trzeba liczyć się z tym, że czasami brak nam miejsca na ciężką odzież zimową, sprzęt sportowy, cenne kolekcje numizmatyczne itd. W takim przypadku niekoniecznie trzeba szukać większego mieszkania.

Funkcjonalnym, a przy tym znacznie tańszym rozwiązaniem, jest po prostu wynajęcie komórki magazynowej. To rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem w dużych miastach. I chociaż firmy self storage bardzo elastycznie podchodzą do swoich klientów, to jednak trzeba przestrzegać pewnych zasad.

Przede wszystkim należy pamiętać, że w magazynach self storage nie można wbrew pozorom przechowywać wszystkiego. Absolutnie wykluczone jest przechowywanie żywych organizmów. Ponadto nie wolno wykorzystywać wynajmowanie komórki do przechowywania łatwopalnych, łatwo sie psujących, niebezpiecznych dla otoczenia oraz takich, których posiadanie jest zabronione prawnie.

Wielu klientów zastanawia się nad tym, jak mogą zacząć korzystanie ze swej komórki. Po podpisaniu umowy będziesz jedyna osobą z dostępem do wynajmowanej komórki. W Stokado masz dostęp do swojej komórki całodobowo. W praktyce oznacza to, że możesz swoje rzeczy przewieźć od dowolnej porze dnia i nocy. To samo tyczy sie również ich ewentualnego odbioru.

Czy można bezpiecznie przechowywać w magazynie self storage wartościowe przedmioty? Jak najbardziej tak! Komórki magazynowe to obiekty, które są stale monitorowane. Oprócz tego nadzór nad nimi ma także fizyczna ochrona. W praktyce oznacza to, że możecie jak najbardziej wykorzystać komórkę jak skrytkę na cenne przedmioty. Oczywiście zawsze można je dodatkowo ubezpieczyć.

W obiektach Stokado możesz liczyć na pełną dyskrecję i bezpieczeństwo. Ze względu na komfort naszych klientów oferujemy także materiały do pakowania na miejscu, które pomogą Wam w uporządkowaniu przewożonego dobytku.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL