Magazynowanie w kontenerach. Dlaczego to dobre rozwiązanie?

Decydując się na skorzystanie z usług obiektu self storage można zdecydować się zarówno na wynajem komórki magazynowej (różne powierzchnie), jak i kontenera magazynowego. Także i to drugie rozwiązanie ma wiele zalet. Nie da się zaprzeczyć, że wielu klientów biznesowych decyduje się właśnie na wynajem kontenera. Dlaczego to dobre rozwiązanie?

Głównym argumentem za wyborem kontenerów magazynowych jest fakt, że można wybrać kontener o różnych gabarytach. Warto zaznaczyć, że kontenery magazynowe są odporne na zmienne warunki pogodowe. Poza tym to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ cały obiekt magazynowy jest monitorowany. Oczywiście dostęp do wynajmowanego kontenera ma tylko osoba, która podpisała umowę wynajmu.

Jeśli zdecydujecie się na wynajem kontenera w Stokado, możecie wybrać kontener o powierzchni w przedziale od 3m2 do 30m2. W praktyce oznacza to, że jak najbardziej możecie w kontenerach magazynowych przechowywać zarówno narzędzia, jak i większe maszyny. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się wybrać kontener o odpowiedniej powierzchni. W naszej placówce klienci mogą swobodnie podjechać samochodem pod wynajmowany kontener magazynowy, co znacznie ułatwia wyładunek przechowywanego towaru.

Warto w tym miejscu podkreślić, że kontenery magazynowe cechują się bardzo solidną budową, co oznacza w praktyce, że zapewniają bezpieczne przechowywanie maszyn i towarów. Kontenery są bardzo funkcjonalne. Jak najbardziej można wstawić do środka regały i tym samym stworzyć funkcjonalne pomieszczenie magazynowe, które będzie można wykorzystać w swojej działalności.

Kolejnym argumentem za wynajmem kontenera magazynowego jest koszt tego rozwiązania. Nie da się zaprzeczyć, że za wynajem kontenera zapłacicie na pewno mniej niż za budowę lub zakup własnego magazynu. Co istotne, decydując się na wynajem powierzchni magazynowej, nie musicie sami zaprzątać sobie głowy kwestiami bezpieczeństwa, ponieważ duże obiekty magazynowe są monitorowane oraz nadzorowane przez fizyczną ochronę. Nic zatem zaskakującego w tym, ze coraz więcej firm wynajmuje praktyczne kontenery.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL