Wynajem kontenerów magazynowych

Czy brakuje Ci miejsca na składowanie towarów, wyposażenia czy archiwum? Wrocławska firma Stokado oferuje profesjonalny i elastyczny wynajem kontenerów magazynowych, dostosowany do Twoich potrzeb.

Wiele firm z różnych branż potrzebuje dodatkowej powierzchni magazynowej. W takim przypadku można oczywiście zdecydować się na budowę własnych magazynów lub zakup jakiejś hali magazynowej. Jednak nie zawsze jest to rozwiązanie sensowne pod względem finansowym. Obecnie można w przystępnej cenie wynająć solidne, metalowe kontenery magazynowe. Wynajem kontenerów magazynowych to usługa, dzięki której firmy i przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne, mogą zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju towarów, wyposażenia lub innych przedmiotów. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują tymczasowego lub długoterminowego miejsca do składowania.

Zależy nam na tym, aby klienci mogli przechowywać u nas dyskretnie i bezpiecznie swój dobytek. Mamy świadomość tego, że nie każdy jest zainteresowany magazynem wewnętrznym, dlatego też oferujemy również liczne kontenery magazynowe znajdujące się na zewnątrz. Dlaczego warto zdecydować się na tę formę self storage? Przede wszystkim do każdego kontenera możecie bez problemu podjechać samochodem. W praktyce oznacza to, że zarówno rozładunek, jak i załadunek auta będzie bardzo prosty. Kontenery magazynowe to idealne rozwiązanie, gdy chodzi o przechowywanie przedmiotów, które nie wymagają ogrzewania. Dodatkowo wynajem kontenerów magazynowych może być bardziej ekonomiczny niż budowa i utrzymanie własnego magazynu. Kontener magazynowy wynajem, którego daje możliwość dostępu do swoich kontenerów w dogodnych dla siebie godzinach to idealne rozwiązanie dla każdego.

Czy jest to rozwiązanie bezpieczne? Oczywiście, że tak! Chcielibyśmy podkreślić, że oferowane przez nas kontenery zewnętrzne znajdują się na zamkniętym, chronionym terenie, który objęty jest całodobowym monitoringiem. Do wynajętego kontenera ma dostęp wyłącznie najemca, nie musicie zatem martwić się o dyskrecję. Dzięki temu przechowywalnia rzeczy jest całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujecie się wynająć jeden z kontenerów w Stokado, gwarantujemy stały dostęp do kontenera przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Czy kontener to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Jeśli szukasz dodatkowej powierzchni do przechowywania towaru na sprzedaż, opon samochodowych, sprzętu sportowego, narzędzi itd., zachęcamy do wynajmu kontenera. Kontenery magazynowe we Wrocławiu wynajmowane są w różnych rozmiarach, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać dokładnie tę przestrzeń, którą potrzebują. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kontenera na kilka tygodni, czy dłużej, mamy odpowiednie rozwiązania. Wiemy, że nasi klienci mają różne oczekiwania co do gabarytów powierzchni magazynowej. Kontenery, które możesz wynająć w Stokado, mają powierzchnie od 3 do 15m2.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL