fbpx

Magazyny do Wynajęcia Self Storage - Wrocław, Karmelkowa

Wrocław

ul. Karmelkowa 29

52-436 Wrocław
Poland

Stokado we Wrocławiu
kilka słów

Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage we Wrocławiu dostępne są przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W naszym obiekcie przy ul. Karmelkowej 29 dysponujemy powierzchniami magazynowymi w kontenerach. Nasze kontenery zapewniają bezpieczeństwo dla Państwa mienia oraz są bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów niewymagających ogrzewanych powierzchni w zimie. Zaletą tej formy magazynowania jest możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem pod drzwi magazynu. Kontenery mają powierzchnie od 3m2 do 12m2.

Nasze magazyny przy ul. Karmelkowej 29 we Wrocławiu zlokalizowane są na terenie WARR, pomiędzy pawilonami 4 i 5. W odległości kilkudziesięciu metrów od naszego obiektu znajdują się przystanki autobusowe linii 107 oraz 133.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Jeżeli interesują Państwa komórki magazynowe w magazynach wewnętrznych zapraszamy również do naszej lokalizacji przy ul. Opolskiej 178 we Wrocławiu.

pl_PL