Skrytka dla firm i osób prywatnych

Czasami przechowywanie różnych przedmiotów o większych gabarytach może być dość uciążliwe. Na szczęście z pomocą przychodzą nam magazyny samoobsługowe. Także mieszkańcy Wrocławia i Poznania mogą obecnie skorzystać z oferty magazynów self storage, które na całym świecie cieszą się coraz większą popularnością.

Tajna skrytka to rozwiązanie, które może przydać się zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Osoby prywatne wykorzystują magazyny samoobsługowe nie tylko do przechowywania mebli, rowerów i sprzętu sportowego, ale także i wtedy, gdy chodzi o bezpieczne przechowywanie korespondencji, ważnych dokumentów prywatnych, biżuterii oraz innych cennych dzieł sztuki. Dlaczego właśnie magazyny samoobsługowe? To rozwiązanie w pełni bezpieczne, niezbyt drogie, a przy tym komfortowe. Klient może w dowolnym momencie odebrać przechowywane przedmioty. Sama umowa wynajmu powierzchni magazynowej może być zawarta na dowolny okres powyżej siedmiu dni.

Oferta Stokado we Wrocławiu oraz w Poznaniu powinna zainteresować także przedsiębiorców. Dotyczy to zwłaszcza osób, które zajmują się sprzedażą przez Internet. Magazyn samoobsługowy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wygodnie składować sprzedawany towar i jednocześnie mieć do niego dostęp o każdej porze dnia i noce. Klienci Stokado mogą zaglądać do swoich komórek i kontenerów magazynowych przed 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W magazynach Stokado praktycznie nie ma ryzyka włamania czy kradzieży. Dostęp do komórki ma tylko wynajmujący, cały teren magazynu jest monitorowany i w dodatku nadzorowany przez ochronę fizyczną. Stokado to rozwiązanie także i dla tych osób, którym zależy na dyskrecji.

Atutem oferty Stokado jest fakt, że klienci mogą także liczyć na profesjonalną archiwizację ich dokumentacji firmowej. Osoby zainteresowane tajną skrytką na dokumenty firmowe mogą liczyć na pełen profesjonalizm – dokumenty przechowywane są w specjalnie do tego celu przygotowanym pomieszczeniu magazynowych, do którego nie mają dostępu żadne osoby niepowołane.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL