Jak przechowywać materiały promocyjne?

Chyba każda większa firma inwestuje co jakiś czas w profesjonalne materiały promocyjne. Chodzi tutaj nie tylko o standardowe ulotki, broszury czy foldery reklamowe, ale także wizytówki, gadżety reklamowe oraz np. standy wykorzystywane podczas targów branżowych. Jeśli zamówimy od razu większą ilość materiałów reklamowych, może pojawić się problem z ich właściwym przechowywaniem. Nie każde przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednim pomieszczeniem, gdzie mogą być składowane stosunkowo delikatne, podatne na zniszczenia przedmioty.

Ciekawe rozwiązanie stanowią z pewnością magazyny samoobsługowe. Magazyny self storage dają swoim klientom możliwość wynajęcia dowolnej właściwie powierzchni magazynowej. Przykładem firmy, która oferuje usługi z zakresu magazynowania jest Stokado – magazyny Stokado znajdują się w tej chwili we Wrocławiu oraz w Poznaniu. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz jedynie niewielkiego kontenera na materiały reklamowe czy raczej większej komórki, gdzie można przechowywać także stoiska reklamowe, które wykorzystywane są podczas akcji promocyjnych. Komórki magazynowe w Stokado mają powierzchnię do 1 do 25 m2 – każdy znajdzie magazyn o odpowiedniej dla swoich potrzeb powierzchni.

Wiadomo, że delikatne materiały reklamowe powinny być przechowywane w suchych pomieszczeniach i w niezbyt wysokiej temperaturze – takie warunki oferuje w swoich magazynach firma Stokado. To jeszcze nie wszystko. Dużą zaletą oferty magazynów self storage we Wrocławiu oraz Poznaniu jest fakt, że oferują one także materiały do pakowania. Zatem najbardziej narażone na zakurzenie materiały promocyjne (chociażby gadżety reklamowe) można skutecznie zabezpieczyć.

Stokado stara się zawsze dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. To właśnie z tego względu można zdecydować się na wynajem komórki magazynowej na niemalże dowolny okres – minimalny okres wynajmu to siedem dni. Klient może w każdej chwili zajrzeć do składowanych materiałów. Z racji tego, że cały obiekt jest monitorowany, nie trzeba obawiać się kradzieży.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL