Jak przechowywać części samochodowe?

Warsztaty samochodowe, które świadczą kompleksowe usługi, borykają się często z tym problemem, że nie mają gdzie składować części zamiennych do reperowanych samochodów. Niektóre części samochodowe to przedmioty dosyć kosztowne, więc nie chodzi tylko o ich przechowywanie w odpowiednich warunkach, ale także o zabezpieczenie ich przed zainteresowaniem ze strony osób niepowołanych. Części samochodowe, zwłaszcza wrażliwe akumulatory, powinny być przechowywanie w pomieszczeniach o odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie te optymalne warunki im zapewnić.

Jak przechować części samochodowe tak, aby nie uległy one żadnym uszkodzeniom? Może warto pomyśleć o profesjonalnych magazynach samoobsługowych self storage? To bynajmniej nie przypadek, że usługi z zakresu self Storage cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Stokado to firma, która na chwilę obecną kieruje swoją ofertę do klientów z Wrocławia, Poznania oraz okolic tych miast.

Również osoby zainteresowane bezpiecznym przechowywaniem części samochodowych powinny być zadowolone z usług Stokado Self Storage. Firma posiada komórki magazynowe o różnej powierzchni, nawet 25 m2. W praktyce oznacza to, że z jej oferty mogą skorzystać zarówno małe warsztaty samochodowe, jak i duże sklepy z częściami samochodowymi. W oferowanych komórkach magazynowych jest sucho, co istotne, utrzymywana jest stała temperatura. To jeszcze nie wszystko. Do dyspozycji swoich klientów firma Stokado oddaje różnego rodzaju materiały do pakowania oraz wózki do transportu, z pomocą których można bezpiecznie przewieźć składowane części samochodowe do komórki.

Oferta Stokado ma tę zaletę, że obejmuje także wynajem krótkoterminowy. Zatem również w przypadku niespodziewanych nadwyżek magazynowych można skorzystać z nowoczesnych powierzchni magazynowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców, firma Stokado umożliwia korzystanie z magazynów o dowolnej porze dnia i nocy. Nad bezpieczeństwem obiektu czuwa w nocy fizyczna ochrona. Magazyny są oczywiście stale monitorowane. Do wynajętej komórki dostęp na wyłącznie najemca.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL