Przygotuj się na zimę! Magazyn Self Storage Ci pomoże!

O ile osoby mieszkające we własnych domach, zwykle nie narzekają na brak przestrzeni, o tyle właściciele mieszkań w bloku musza dość rozsądnie podchodzić do gospodarowania powierzchnią w swoich lokalach. Chociaż oczywiście przechowanie np. mebli ogrodowych, trampolin ogrodowych albo basenów może być sporym wyzwaniem także dla osób mieszkających we własnych domach – nie każdy przecież dysponuje dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi.

Październik to czas, kiedy warto powoli zacząć przygotowanie do nadchodzącej zimy. Letnie ubrania, letnie opon itd. warto przenieść do magazynu self storage. To w zasadzie żaden koszt, a jednocześnie ogromna oszczędność miejsca. Dlaczego magazyny samoobsługowe to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim można mieć całkowitą pewność, że nasze rzeczy są w pełni bezpieczne – i to dotyczy także bardziej kosztownych przedmiotów. Koszt wynajęcia magazyny samoobsługowego nie jest zbyt wysoki – wszystko zależy od tego, wiele rzeczy chcesz składować, ponieważ płaci się za konkretną powierzchnię.

Standardowo przed nadejściem zimy dokonuje się przeglądu garderoby. Zacząć warto od uporządkowania letnich ubrań, dodatków, obuwia. Jesień to znakomity czas, jeśli zamierzamy zanieść niektóre z letnich ubrań do krawcowej albo naprawić letnie buty u szewca. Wiadomo, że garderoba zimowa zajmuje więcej miejsca niż lekkie stroje letnie. Wiele osób skarży sie na to, że nie do końca mają, gdzie składować ubranie. Oczywiście można letnie ubrania znieść piwnicy, jednak panującą tam wilgoć może mim zaszkodzić. Dotyczy to zwłaszcza strojów z delikatniejszych tkanin. Dlatego lepszym wyjściem jest dobry magazyn samoobsługowy, gdzie zawsze jest sucho.

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu albo we Wrocławiu i jesteś właśnie w tracie jesiennych porządków, wszystkie zbędne zimą przedmioty możesz składować w komórkach magazynowych należących do firmy Stokado. Najmniejsze z nich mają powierzchnię zaledwie 1 m2 – idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej szafy. Oczywiście Stokado może zaoferować także większe komórki, gdzie można przechowywać sprzęt sportowy itd.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL