Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Nie sposób nie zauważyć, że magazyny samoobsługowe są w tej chwili coraz popularniejsze. Firmy oferujące komórki magazynowe na wynajem otwierają coraz to nowsze placówki w wielu miastach w Polsce. Przykładowo mieszkańcy Wrocławia, Poznań oraz okolicy obu tych miast mogą wziąć pod uwagę usługi firmy Stokado, które wynajmuje komórki magazynowe oraz kontenery.

Dlaczego właściwie warto wynająć komórkę magazynową? Magazyny self storage umożliwiają nam wygodne przechowanie przedmiotów o różnej wielkości i ciężarze. W typowych magazynach self storage można bez problemu przechowywać meble, tekstylia, materiały budowanych, sprzęt RTV i AGD, sprzęt sportowy itd. Nowoczesne komórki magazynowe są w pełni przystosowane także i do przechowywania przedmiotów, które wymagają dobrej wentylacji i stałej temperatury.

Kolejny argument za wynajęciem komórki magazynowej w czasie przeprowadzki, na czas wyjazdu czy po prostu do przechowywania przedmiotów, na które nie ma miejsca w mieszkaniu, to bezpieczeństwo magazynów self storage. Magazyny są monitorowane, w godzinach nocnych nadzoruje je ponadto fizyczna ochrona.

Dużym atutem magazynów self storage jest ogromna elastyczność tego rozwiązania. Przykładowo w Stokado można wynająć komórki magazynowej o powierzchni 1-25 m2. Jeśli ktoś zatem chciałby przechowywać jedynie sprzęt komputerowy, nie musi przepłacać za wynajem większego magazynu. Jeśli klient chce przechowywać np. komplet specjalistycznych narzędzi, może z kolei zdecydować się na wynajem stosunkowo niedużego kontenera magazynowego. Oferta magazynów self storage Stokado kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

Ważną zaletą oferty magazynów samoobsługowych jest fakt, że można w nich przechowywać także ważne dokumenty firmowe. Wiadomo, że są takie dokumenty w przedsiębiorstwie, które musza być archiwizowane stosunkowo długo. Czasami ich właściwe przechowywanie staje się pewnym problemem. Także w tym przypadku można liczyć na wsparcie ze strony Stokado – dokumenty archiwizowane są w sposób bezpieczny zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL