Sezonowe ubrania i sprzęty – co zrobić po sezonie?

Ten problemu zna chyba każdy z nas. Letnie ubrania, sprzęt sportowy wykorzystywany latem, rowery itd. Co z tym wszystkim zrobić, kiedy nadejdzie jesień? Jeśli ktoś mieszka we własnym domu, zwykle mnie ma z tym większego problemu. W wielu domach funkcję prywatnego magazynu pełnią strychy. Inaczej wygląda już sytuacja, kiedy chodzi i zagospodarowanie powierzchni w małym mieszkaniu w bloku.

Twoje ubrania nie mieszczą się już w szafie? Nie będziesz już w tym roku jeździł na rowerze? W takim razie warto pomyśleć o tym, gdzie można składować sezonowe rzeczy. Pewnym rozwiązaniem, które cieszy sie coraz większym zainteresowaniem są sezonowe wyprzedaże. Obecnie dzięki popularnym serwisom ogłoszeniowym można szybko znaleźć nabywców na używaną odzież, sprzęt sportowy i inne przedmioty. Kiedy sprzedaż ma sens? Tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wiemy, że danej rzeczy nie będziemy już używać. Masz ubrania, których na pewno już nie założysz? Jeśli są w dobrym stanie, możesz je odsprzedać. To samo tyczy się grilli ogrodowych, deskorolek, rakiet tenisowych, rowerów itd.

Na pewno po sezonie letnim zostanie nam całe mnóstwo przedmiotów, których nie będziemy chcieli się pozbywać. Gdzie można je przechowywać tak, aby nam na co dzień nie przeszkadzały? Najlepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty tzw. magazynów self storage. W większych miastach można w tej chcieli bez problemu znaleźć ofertę wynajmu komórki o dowolnej w zasadzie powierzchni. Przykładem może być Stokado – firma ta oferuje swoim klientom komórki magazynowe w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Komórki magazynowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają gdzie przechowywać odzieży letniej, rowerków dziecięcych, namiotów, leżaków, materacy itd. Można co prawda składować tego rodzaju przedmioty w piwnicy albo na balkonie, jednak nie jest to zalecane, ponieważ delikatniejsze przedmioty mogą ulec zniszczeniu. W magazynach samoobsługowych (do których wynajmujący ma dostęp całodobowy) można liczyć na stałą temperaturę przez cały rok. Oczywiście w oferowanych komórkach jest idealnie sucho.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL