Porządki w pokoju dziecięcym

Chyba każdy rodzic przyzna, że co jakiś czas konieczne są dokładne porządki w pokoju dziecięcym. Ostatecznie dzieci rosną! Dziecięce łóżeczka, wózki, maskotki itd. – to typowe wyposażenie, które znajdziemy w pokoju małego dziecka. Z czasem jednak potrzeby dziecka się zmieniają i warto byłoby zrobić w jego pokoju przemeblowanie.
Wtedy wielu rodziców zastanawia sie nad tym, co można zrobić z dziecięcymi meblami, dywanikami i oczywiście ubrankami. Pół biedy, jeśli bliskie nam osoby, rodzina i przyjaciele, mają małe dziecko. Wtedy znajdujące się w dobrym stanie sprzęty można im po prostu sprezentować. Tego rodzaju podarunki są zazwyczaj chętnie przyjmowane. Jednak co zrobić, jeśli naprawdę nie mamy komu podarować dotychczasowego wyposażenia pokoju dziecięcego? W takim przypadku warto pomyśleć o wynajmie dodatkowej powierzchni do przechowywania mebli, łóżeczka, zabawek itd. Z pomocą przychodzą nam magazyny samoobsługowe. Tanio można wynająć komórki magazynowe o różnych gabarytach, gdzie pomieścimy dosłownie wszystko. To bardzo dobre rozwiązanie także i wtedy, gdy planujemy gruntowny remont w pokoju dziecka. Przewiezienie mebli do magazynu zajmie mało czasu, mamy pewność, że nie zostaną poplamione farbą i że nie będą przeszkadzać podczas remontu.
Oczywiście przy przenoszeniu sprzętów z pokoju dziecięcego do magazynu samoobsługowego self storage powinniśmy je odpowiednio zabezpieczyć. O ile ubranka dziecięce można dość ławo zapakować do worków foliowych i kartonów, o tyle w przypadku mebli powinno się je odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza ich rogi. To konieczne, jeśli nie chcecie, aby doszło do nieestetycznych uszkodzeń podczas transportu.
Gdzie można znaleźć magazyny samoobsługowe? W tej chwili firmy, które oferują wynajem powierzchni magazynowej, znajdziemy w wielu większych miastach. Mieszkańcy Wrocławia oraz Poznania mogą wziąć pod uwagę usługi firmy Stokado, która dysponuje komórkami magazynowymi (od 1m2 do 25 m2). Ważne jest, że komórki można wynająć na dowolny okres. Zatem gdy znajdzie się nabywcę na meble, można je bez problemu sprzedać.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL