Nowe magazyny Stokado Self Storage przy ul. Karmelkowej 29 we Wrocławiu

Stokado Self Storage, operator magazynów samoobsługowych w Poznaniu i we Wrocławiu, uruchamia kolejną lokalizację we Wrocławiu.

Magazyny przy ul. Karmelkowej oferują nowatorski na polskim rynku koncept powierzchni magazynowych w kontenerach zewnętrznych z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu pod drzwi magazynu. Powierzchnia w kontenerach stanowi bardzo dobrą alternatywę dla zakurzonych i narażonych na włamania garaż i małych magazynów.

Podobnie jak w innych lokalizacjach, nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych, które potrzebują dodatkowej powierzchni do przechowywania swoich rzeczy. Dostępne powierzchnie zaczynają się już od 3m2. Zachęcamy do wynajmu odpowiedniej komórki magazynowej już teraz.

Stokado zajmuje się udostępnianiem osobom fizycznym i firmom małych powierzchni magazynowych do wynajmu (już od 1m2). W pozostałych lokalizacjach Stokado Self Storage (we Wrocławiu przy ul. Opolskiej oraz w Poznaniu przy ul. Druskienickiej) sporą grupę klientów stanowią mniejsze firmy i przedsiębiorcy, którzy poszukują małych i wygodnych powierzchni do przechowywania sprzętu, materiałów i prywatnych rzeczy.

011

041-2

 

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL