Folia bąbelkowa. Tego o niej jeszcze nie wiecie!

Pakowanie przedmiotów, zarówno na czas transportu, jak i przechowywania w magazynie self storage, nie jest bynajmniej łatwym zadaniem. Prawda jest taka, że przewóz nawet bardziej wytrzymałych przedmiotów może skończyć się powstaniem drobnych uszkodzeń na ich powierzchni. Warto zatem zainwestować w profesjonalne materiały do pakowania, które pozwolą na zabezpieczenie przewożonych rzeczy.

Jednym z takich materiałów do pakowania, który od lat ma wielu zwolenników, jest folia bąbelkowa. Z jej pomocą można zabezpieczyć przedmioty o różnych gabarytach. Również, jeśli zdecydujecie się sięgnąć po materiały do pakowania dopiero na terenie naszych magazynów samoobsługowych, możemy zapewnić folię pęcherzykową dobrej jakości. Dlaczego właściwie folia bąbelkowa to takie dobre rozwiązanie?

Dobrej jakości folia pęcherzykowa to materiał do pakowania, który składa się z kilku mikrowarstw, co jeszcze podnosi jego walory amortyzatora. Folia jest tak produkowana, że nawet przy większych, trwających dłużej obciążeniach nie dochodzi do schodzenia powietrza z jej bąbelków. To dlatego jest to dobre zabezpieczenie dla naszych bibelotów, ceramiki, obrazów, książek, drobniejszych mebli, sprzętu RTV itd. Wysokiej jakości folia pęcherzykowa, jeden z najczęściej wykorzystywanych obecnie materiałów do pakowania, jest:

  • odporna na uszkodzenia;

  • bardzo elastyczna;

  • tania;

  • lekka;

  • zdatna do wielokrotnego użytku.

Folia bąbelkowa jest niezbędna podczas spakowania. Ten tani, a przy tym bardzo wytrzymały i po prostu wydajny materiał może być wykorzystywany np. jako amortyzacja, gdy w kartonie chcemy przewieść delikatne przedmioty np. ze szkła czy porcelany. Wypełnienie z folii bąbelkowej to gwarancja, że zapakowane do kartonu drobniejsze przedmioty pozostaną na swoim miejscu podczas transportu. Tym samym folia skutecznie zmniejsza ryzyko, że dojdzie do zniszczeń. Zazwyczaj podkreśla się, że folia bąbelkowa chroni przed stłuczeniem, zarysowaniem, potrzaskaniem itd. Nie powinniśmy zapominać jednak, że zapewni ona także znakomitą ochronę przed wilgocią.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL