Magazyny samoobsługowe. 5 najważniejszych zalet dla klientów prywatnych

Póki co w naszym kraju magazyny samoobsługowe są jeszcze pewną nowością. Wiele osób jest nawet zdania, że magazyny takie swoje usługi kierują wyłącznie do firm. A tak przecież nie jest! Również i osoby prywatne mogą skorzystać z usług self storage i w ten sposób za niewielką cenę wygodnie korzystać z dodatkowej przestrzeni. Jeśli zastanawiacie się akurat nad skorzystaniem z takich sług, zapraszamy do Stokado. Nasze placówki znajdują się w Poznaniu i Wrocławiu.

Oto, dlaczego warto zdecydować się na prywatny wynajem magazynu self storage:

  1. Możesz bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty. Chodzi np. o stare obrazy, kolekcje numizmatyczne, cenne bibeloty, biżuterię itd. Magazyn samoobsługowy możesz z powodzeniem wykorzystać jako schowek. Pamiętaj, że magazyny są monitorowane oraz nadzorowane przez fizyczną ochronę. Dostęp do swoich rzeczy masz przez całą dobę.

  2. Zyskujesz miejsce na sprzęt sportowy. Wiele osób zadaje sobie po sezonie pytanie, co zrobić z nartami, deską snowboardową, sprzętem wspinaczkowym itd. Teraz to nie problem. W magazynie samoobsługowym możesz wynająć małą komórkę i bezpiecznie przechowywać sprzęt sportowy w dobrych warunkach.

  3. Rower przestanie być problemem w mieszkaniu. Jeśli ktoś mieszka w bloku, bezpieczne przechowywanie roweru może być dla niego dość problematyczne. Na szczęście uchwyt na ścianie w jednym z pomieszczeń nie jest jedynym rozwiązaniem. Swój jednoślad możesz przechowywać także w niewielkiej komórce self storage.

  4. Rodzinne pamiątki będą przechowywane w dobrych warunkach. Albumy ze zdjęciami z dawnych lat, stare listy, biżuteria i inne przedmioty, które przypominają nam naszych przodków, można także ulokować w komórce magazynowej self storage. To rozwiązanie to gwarancja pełnego bezpieczeństwa.

  5. Wreszcie możesz urządzić garderobę! Wiele pań uskarża się na brak miejsca np. do przechowywania ciężkiej garderoby zimowej czy kolejnych par butów lub torebek. I ten problem można rozwiązać z pomocą magazynów samoobsługowych self storage. Bez problemu można wynająć komórkę o odpowiednich gabarytach.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL