fbpx

Chcesz wynająć mieszkanie? Pozbądź się zbędnych przedmiotów

Wynajem mieszkania to znakomity sposób na dodatkowy zarobek, zwłaszcza, jeśli mieszkanie, które chcemy zaoferować potencjalnym lokatorom, jest już od dłuższego czasu niezamieszkane. Jeśli jednak chcesz wynająć swoje mieszkanie, musisz zadbać o to, aby było ono atrakcyjne dla potencjalnych lokatorów. To pozwoli na szybszą finalizację transakcji, a poza tym umożliwi uzyskanie lepszej ceny.

Wiadomo, że i osoba, która chce wynająć mieszkanie, ma swoje wymagania. Czasami okazuje się, że pilnie trzeba pozbyć się z mieszkania jakichś sprzętów lub nawet zostawić je całkiem puste. Ostatecznie wielu najemców ma własne meble i sprzęty AGD. Czy to oznacza, że trzeba wyrzucić dotychczasowe wyposażenie mieszkania?

Warto na pewno zdecydować się na gruntowne porządki w przeznaczonym na wynajem mieszkaniu. Przygotowanie mieszkania do wynajmu to doskonała okazja do pozbycia się starych przedmiotów, które już nie będą potrzebne. Stare sprzęty AGD, zniszczone meble, zużyte tekstylia itd. – jeśli ich dalsze użytkowanie nie jest możliwe, warto się ich pozbyć.

Sprzęty i meble, które uważasz za przydatne i które zamierzasz wykorzystywać, możesz przewieźć do swojego aktualnego miejsca zamieszkania. Z drugiej strony przy opróżnianiu mieszkania na pewno stwierdzisz, że niektóre z Twoich sprzętów są co prawda jak najbardziej sprawne, a meble w dobrym stanie, a jednak nie są Ci one potrzebne. W takim przypadku warto zadbać o ich odpowiednie przechowanie, bo przecież może się okazać, że następnie najemcy Twojego mieszkania, będą szukać lokalu w pełni urządzonego.

Z pomocą przychodzą przestronne magazyny self storage. Osoby, które szukają bezpiecznego, suchego miejsca we Wrocławiu lub Poznaniu, zapraszamy do skorzystanie z oferty Stokado. W naszych placówkach znajdziecie komórki magazynowe i kontenery o różnych gabarytach. Niezależnie do tego, czy chcesz przechować tylko kila mebli, sprzęt AGD czy może całe wyposażenie wynajmowanego mieszkania, na pewno uda Ci się dobrać u nas komórkę magazynową o odpowiedniej wielkości.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL