Uporządkuj przestrzeń wokół siebie!

Nadmiar ubrań, stare bibeloty, meble ze starych kompletów, pamiątki z kiedyś odbytych podróży – każdy z nas to zna! Z czasem gromadzimy w naturalny sposób coraz więcej przedmiotów różnego rodzaju. To prowadzi do tego, że mamy coraz mniej w miejsca w mieszkaniu. Bywa, że po prostu zagracamy przestrzeń wokół nas.

Masz dość nadmiaru, ale jednocześnie nie chcesz wyrzucać rzeczy, które gromadziłeś latami? Jest na to rozwiązanie. Oczywiście chodzi o oraz popularniejsze magazyny self storage. Te tzw. hotele dla rzeczy to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają dodatkowej powierzchni na swój dobytek. Prawda jest taka, że liczne przedmioty, które znajdują się w naszym domu używane są stosunkowo rzadko, chociaż są na tyle potrzebne, że nikt nie chciałby się ich pozbyć. Chodzi tutaj chociażby o rowery, rakiety do tenisa, sprzęt wędkarski itd. Inna grupą przedmiotów tego rodzaju są elektronarzędzia, które używane są w przeciętnym domu tylko podczas okazjonalnych remontów. Jeśli zatem nie masz, gdzie trzymać wiertarki, młota pneumatycznego lub innego typu narzędzi, zastanów się nad tym, czy nie byłoby dobrze wynająć komórkę w magazynie samoobsługowym.

Zresztą dobrym rozwiązaniem może być także kontener zewnętrzny. Zwłaszcza, jeśli zależy Wam na tym, aby udało się podjechać pod wynajętą powierzchnię magazynową, jest to najlepsze rozwiązanie. Kontenery idealnie nadają się np. do przechowywania elektronarzędzi, sprzętu wędkarskiego itd. Koszt wynajmu kontenera nie jest zbyt wysoki, zwłaszcza, jeśli zdecydujecie się na jeden z tych mniejszych. W Stokado najmniejsze kontenery magazynowe mają powierzchnię już od 3 m2.

Przy porządkowaniu przestrzeni w domu warto poświęcić nieco czasu także i na porządki w szafie. Często okazuje się, że kilka (albo nawet kilkanaście!) par butów, liczne torebki czy rozmaite okrycia wierzchnie zajmują bardzo dużo miejsca. Ubrania i obuwie, które nie nadają się na dany sezon, warto odpowiednio zapakować i umieścić w komórce self storage. Wśród ubrań, które zostaną w szafie w domu, szybciej znajdziesz coś odpowiedniego na dany sezon.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL