Jak funkcjonuje magazyn self storage?

Jeszcze w roku 2013 w naszym kraju działało zaledwie kilka magazynów self storage. Obecnie sytuacja ta wygląda zupełnie inaczej. Praktycznie w każdym większym mieście można skorzystać z usług obiektów self storage. Co istotne, stale powstają nowe obiekty tego typu. Chciałabyś skorzystać z oferty self storage? Zastanawiasz się, w jaki sposób funkcjonują tego rodzaju magazyny? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nowoczesne magazyny self storage są bardzo elastyczne. Jak najbardziej możecie wynająć już bardzo małe komórki nawet od 1 m2. To najczęściej wystarczy do przechowania kilku dużych kartonów lub sprzętu sportowego. Jeśli chcesz skorzystać z magazynu samoobsługowego, powinieneś najpierw wybrać komórkę o odpowiadającej Ci powierzchni. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Co istotne, można wynająć komórkę zarówno na krótszy, jak i dłuższy termin.

Po podpisaniu umowy możesz zacząć korzystać ze swojej komórki. W tym miejscu należy podkreślić, że dostęp do komórki magazynowej ma wyłącznie osoba, która ją wynajmuje. Pełna dyskrecja i całodobowy dostęp do komórki – tego mogą spodziewać się klienci magazynów self storage. Nic zatem dziwnego w tym, że ludzie przechowują w takich magazynach wiele różnych przedmiotów. Dość często magazyny self storage są wynajmowane przez osoby, które planują przeprowadzkę.

Z racji tego, że klienci self storage przechowują naprawdę rozmaite przedmioty, na miejscu mogą korzystać z wysokiej jakości materiałów i akcesoriów do pakowania. Nie musicie na własną rękę szukać kartonów, folii czy materiałów wypełniających. To jednak nie wszystko. W magazynach self storage można także skorzystać z wózków widłowych.

W ofercie Stokado dostępne są zarówno komórki magazynowe, jak i kontenery magazynowe. To drugie rozwiązanie proponujemy osobom, które chciałyby mieć możliwość podjechania samochodem bezpośrednio pod swoją powierzchnię magazynową. Oczywiście także w przypadku kontenerów magazynowych nasi klienci mogą wynająć różne powierzchnie magazynowe.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL