Planujesz remont? Najpierw opróżnij mieszkanie!

Remont mieszkania to nic przyjemnego. Dużo kurzu, hałasu, a później gruntowne porządki – tak w skrócie wygląda remont. Jeśli już planujesz tego rodzaju operacje w swoim mieszkaniu, postaraj się dobrze przygotować. Nie tylko musisz dograć wszystkie terminy z fachowcami i ustalić zakres prac remontowych, ale także opróżnić mieszkanie albo przynajmniej to pomieszczenie, które zmierzasz odnowić bądź przebudować.

Czy piwnica w bloku to dobre rozwiązanie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chciałaby znieść meble, obrazy, naczynia, książki itd. do piwnicy. Warto jednak podkreślić, że warunki panujące w piwnicy w blokach nie są odpowiednie do nawet krótkotrwałego przechowywania mebli czy tekstyliów. W piwnicy panuje stosunkowo wysoka wilgotność, a tego typu materiały są wrażliwe na działanie wilgoci. To jednak jeszcze nie wszystko. Warto podkreślić, że niestety w wielu blokach problemem w piwnicy są szczury. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój dobytek nie ucierpiał na skutek działań tych gryzoni, warto poszukać innego miejsca do przechowywania rzeczy.

Przewieź swoje rzeczy do magazynu self storage! To możliwość, która nie przypadkiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców dużych miast. W Poznaniu i Wrocławiu zapraszamy Was do placówek Stokado. Ze względu na fakt, że dysponujemy różnymi komórkami i kontenerami magazynowymi, możecie wybrać bez problemu odpowiednią powierzchnię magazynową. Nawet, jeśli planujecie szybki remont, trwający 1-2 tygodnie, i tak możecie wziąć pod uwagę naszą ofertę.

Pamiętaj o odpowiednim spakowaniu i zabezpieczeniu swojego dobytku. Co prawda w naszych magazynach panują bardzo dobre warunki do przechowywania przedmiotów różnego typu, to jednak nie da się uniknąć kurzu. Zatem opakuj swoje rzeczy w papier, folię lub kartony. My ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że rozmaite materiały do pakowania dostępne są w naszych placówkach. Jeśli planujesz przewóz delikatnych przedmiotów (np. szkło lub porcelana) nie zapomnij o zastosowaniu wypełniaczy do kartonów, które ochronią je przed wstrząsami podczas transportu.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL