Jak dyskretnie przechować świąteczne prezenty przed świętami?

Dla wielu z nas Boże Narodzenie to zdecydowanie najpiękniejszy czas w roku. W naszym kręgu kulturowym okres świąteczny spędza się najczęściej w gronie rodzinnym. Do dobrego tonu należy przygotowanie prezentów dla członów rodziny, bywa, że są to całkiem duże prezenty. Oczywiście najlepiej byłoby uniknąć przedświątecznej gorączki w sklepach i najpóźniej na początku grudnia rozejrzeć się za podarunkami dla swoich bliskich. Pozostaje jednak jeden mały problem, jak dyskretnie przechować świąteczne prezenty przed świętami?

Oczywiście, jeśli mieszkacie w większym domu, nie powinno być trudne znalezienie jakiegoś zakamarka, w którym przechowacie zapakowane podarunki dla najbliższych. Jeśli jednak mieszkacie bloku, może to być dość problematyczne. Na szczęście możecie wynająć komórkę magazynową na okres przedświąteczny i tam po prostu przechować zakupione wcześniej prezenty aż do 24 grudnia. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że w Stokado każdy z klientów ma całodobowy dostęp do wynajmowanej komórki magazynowej. W praktyce oznacza to, że możecie dosłownie w dowolnym momencie przed kolacją wigilijną wyciągną zakupione prezenty ze schowka.

Przy wyborze prezentów świątecznych warto kierować się indywidualnymi preferencjami osób, które chcemy obdarowywać. Warto zwrócić uwagę na to, jakie maja hobby czym zajmują się chętnie w wolnym czasie i w oparciu o to wybrać odpowiednie podarunki. Jeśli chcecie na spokojnie przygotować się do rodzinnej kolacji wigilijnej, najlepiej zapakujcie prezenty dla bliskich zawczasu i już zapakowane oraz podpisane przenieście do komórki magazynowej. Dzięki temu nie będziecie musieli pakować prezentów w pośpiechu w święta.

Wiele osób, które chciałyby na krótki czas korzystać z magazynów self storage do przechowywania podarunków dla swoich bliskich zastanawia się nad tym, czy nie jest to zbyt drogie. Bez obaw! Koszt wynajmu zaczyna się od kilkudziesięciu złotych. A przecież, jeśli potrzebujesz jedynie miejsca na prezenty, nie musisz wynajmować zbyt dużej powierzchni magazynowej. Mała komórka 1 m2 jak najbardziej wystarczy na Twoje potrzeby.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL