Transport rzeczy do magazynu self storage

Niezależnie od tego, czy planujecie remont, wyjazd zagraniczny na dłuższy czas czy może opróżniacie mieszkanie, aby je wynająć, musicie znaleźć miejsce na Wasz dobytek. Jeśli zdecydujecie się na magazyn self storage, musicie oczywiście zadbać o transport swoich rzeczy. Jak to zrobić? Mamy dla Was kilka wskazówek!

Przede wszystkim warto dobrze wszystko zaplanować. Zwłaszcza, jeśli zamierzasz przenieść do magazynu więcej rzeczy. Warto zadbać o to, by dobrze je zapakować, aby podczas transportu nie doszło do żadnych uszkodzeń. W przypadku meble należy wyciągnąć szuflady oraz zabezpieczyć rogi mebli, a także zastosować specjalne pasy do unieruchomienia mebli w czasie przewozu. Drobne przedmioty należy do transportu zapakować w kartony, w przypadku przedmiotów kruchy warto zadbać o zastosowane jakichś wypełniaczy.

Sam przewóz rzeczy do magazyny self storage wymaga oczywiście odpowiedniego samochodu. Jeśli macie do przewiezienia przedmioty o niezbyt dużych gabarytach, możecie spróbować na własną rękę. Jeśli jednak potrzebujecie pomocy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Po wynajmie komórki otrzymujecie dostęp do swojej komórki, a później musicie zorganizować transport. Oczywiście możecie skorzystać z usług zewnętrznej firmy transportowej, jednak nasza oferta obejmuje bardzo szeroki zakres usług transportowych. Zresztą chętnie pomożemy Wam także podczas przeprowadzek.

A skoro mowa już o transporcie do magazynów self storage, chcielibyśmy podkreślić, że dbamy o wygodę naszych klientów. Do każdego magazynu Stokado możecie dojechać w zasadzie bez problemu. Klienci mogą na terenie obiektu używać wózków. Jeśli zdecydujecie się na wynajem jednego z naszych zewnętrznych kontenerów, możecie podjechać samochodem bezpośrednio pod Wasz kontener.

Transport na szerszą skalę wymaga zaplanowania. Jeśli macie jakieś pytania o usługi transportowe, które świadczy Stokado lub chcielibyście już ustalić jakiś konkretny termin, zdecydowanie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na pewno uda nam się bez problemu ustalić wszystkie szczegóły związane z transportem Waszych rzeczy do naszych magazynów.

Sprawdź magazyny samoobsługowe w swoim mieście

pl_PL